2737
2739
عنوان

پلی کستیک‌

122 بازدید | 7 پست

سلام منم ۲۲سالمه پلی کستیکم ۱۱ماه اقدامم ۳ماه لتروزول و متفورمین و دوفاستون خوردم ولی هیچ فایده ای نداشت😭😭😭😭تا این ماه ک پریود شدم ب صورت لکه بود ب مدت دو روز ده روز بعدش خونریزی شدید پیدا کردم دیگ خسته شدم😭😞نمیدونم چیکار کنم داروخانه قط کردم می‌خوام ورزش کنم و اصلاح رژیم غذایی ولی نمیشه مخصوصا تو غذا  اصلا موندم هم پارونو قط کردم هم ن ورزش میکنم ن غذا رفتم دکتر فیزیو تراپی با دستش رحممو گرم کردو... گفت قرص نخورورزش کن .... الان واقعااا موندم چیکار کنم حرف فیزیوتراپ گوش کنم یا دکتر زنان ک میگه قرص بخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین منم مثل تو بودم،دوسال اقدام و آخرش هیچ ،دی ماه بود،حاج قاسم شهید شده بود،ایام فاطمیه اومد،رفتم مسجد دلم پر بود بخاطر شهادت حاج قاسم،گفتم خدایا قسمت میدم ب حضرت زهرا سلام الله علیه به منم بچه بده،صدتا صلوات هم واسه حاج قاسم نذر کردم،توسل کردم ب حضرت زهرا و امام زمان علیه السلام ،خلاصه سرتو درد نیارم،ماه بعد باردار بودم باوجود تمام مشکلات 🥰🥰🥰

2728
۷۲کیلو وزنم قدمم۱۷۵

من تجربه خودمو میگم من پلی کیستیک بودم یک سال اقدام کردم نشد رفتم دکتر گفت برو خودتو لاغر کن بیا قرص بهت بدم منم ده کیلو کم کردم هر روز پیاده روی داشتم و دوچرخه ثابت گرفتم تو خونه روزی دوساعت دوچرخه میزدم چربی و شیرینی و ......کلا حذف شد غذامو خیلی کم کردم بدون قرص باردار شدم 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
ببین منم مثل تو بودم،دوسال اقدام و آخرش هیچ ،دی ماه بود،حاج قاسم شهید شده بود،ایام فاطمیه اومد،رفتم ...

خووشب حالت🥺منم می‌خوام شروع کنم نمازامو سر وقت بخونم 

میشه برا منم دعا کنی

2738