2733
2739
عنوان

به نظر شما با کی بریم...؟

94 بازدید | 10 پست

سلام.قراره شمال بریم قرار بود خواهرشوهرم با شوهرش و دو تا برادرشوهرام هم بیان.حالا خواهرشوهرم گفته نمیام.به نظرتون با دو تا برادرشوهر مجرد خوش میگذره مسافرت بریم؟ اونوقت اونا ۳ تا مرد میشن من تنها همصحبت ندارم البته دو تا دختر کوچیک دارم.یا اینکه به دخترعموم بگم با شوهرو بچش بیان؟ نگید خودمون بریم که اصلا خوش نمیگذره تو مسافرتمونم مثل خونمون میشه نه حرفی با شوهرم نه چیزی 

من جات بودم تنها میرفتم 

ولی هر جور دوس داری برو

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خوش نمیگذره بهت اگه با برادر شوهرات بری به دخترعموت بگو

یه خردادی مهربون ریزه میزه که با کسی کاری ندارم سرم تو کار خودمه 😁همه از بیرون فک میکنن خیلی آرومم اما از درون یه آتیش پاره ای هستم که فقط اینو نامزدم درک میکنه با بلاها و چالشایی که باهاش رفتم🤣🤣🤣شیطونی تو خون منه😁سعی نکن یه حرفو دوبار به من تکرار کنی چون من لجم میگیره اتفاقا به حرفت گوش نمیدم😝یه کنکوریه انسانی هم هستم 😇
2728
چراباشوهرت تنهانمیری آخه برادرشورمجررررردددددد یک جوریه ب دخترعموت بزنگ

اخه بدبختی اینه به برادرشوهرا گفته بودیم که شما هم بیایید چون فکرشو نمیکردیم خواهرشوهرم نیاد.

2738
چه عجیب  من عاشق اینم که تنها بریم مسافرت بعد شما دنبال همسفر هستین 😶😶

اره همسفرامون خوب بودن چندین ساله باهاشون میریم هیچ مشکلی نداشتیم. تنهایی هم چند بار رفتیم اصلا خوش نگذشته انگار فقط مکانمون جابجا شده

چه عجیب  من عاشق اینم که تنها بریم مسافرت بعد شما دنبال همسفر هستین 😶😶

دقیقا منم

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱