2733
2734
عنوان

برخورد درست چیه؟🤔🤔🤔

237 بازدید | 24 پست

همه روز جمعه دست زن و بچشون رو میگیرن میرن بیرون یه حال و هوایی عوض کنن حالا شوهر من برگشته میگه من دارم میرم بیرون ،گفتم پس ما چی؟

میگه بشین سر خونه و زندگیت حالشو ببر.

گفتم تو چرا نمیبری؟

گفت من یه کاری هم بیرون دارم،

بعد که اعصابم حسابی بهم ریخت .

میگه اگه میخوای بیایید شما هم.

گفتم نه نمیام به سلامت،

خودش فهمید چه گندی زده اما نخواست از دلم دربیاره با خوشحالی کلی عطر و ادکلن روی خودش خالی کرد و رفت .

برگشت چی بهش بگم ؟

کل هفته با یه بچه کوچیک توی خونه سر میکنم آخر هفته هم اینطور...

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم

منم وضعیتم همینه بااین تفاوت ک جمعه هام تنهام

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم وضعیتم همینه بااین تفاوت ک جمعه هام تنهام

خیلی بی انصافن ..

انگاری ما دل نداریم توی شهر غریب گیر از خدا بی خبرها افتادیم

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
هفته آینده شما هم‌بچتون رو بزارین پیش پدرش برین بیرون

خیلی کوچیکه وگرنه همین امروز این کارو باهاش میکردم شیر میخوره

خب میبینی اون بیخیاله خودت ازش درخواست کن مثلا بریم فلان جا و بهش بگو ماهم به بیرون وتفریح نیاز داری ...

درد من اینه که خودش چرا نخواد؟

من اگه بخوام که هر طور شده میرم اما زورم گرفته دلم شکسته انگاری بامن بهش خوش نمیگذره

2738
خیلی بی انصافن .. انگاری ما دل نداریم توی شهر غریب گیر از خدا بی خبرها افتادیم

دقیقا دیگ ازبس تنها بودم عادت کردم من😑

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

میزدی تو دهنش 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
بگو وایسا پشیمون شدم میام و بلندشو حاظرشو برو

نه والله تا ادب نشه باهاش جایی نمیرم تو شهر ما همه با زن و بچشون عصر جمعه ،بره اونارو ببینه خجالت بکشه

والا شوهرمنم همینکه کل هفته روهم یا کارداره یا کارای مامانشو انجام میده یا کارای خاهرو برادراشو یا کارای دوستاشو یا فوتباله یا باشگاه یا بادوستاش بیرون تنها تفریحمون اینه بریم خونه خاهراش امروزم از صب پیش مامانش بود من بهش گفته بودم میرم خونه مامانم گفت من باهات نمیام منم خب فکر ناهار نکرده بودم گفتم میریم خونه مامانم گفتم باز بدون غذامیمونه مامانشم که ماشاالله عمرا بهش ناهار بده بعدم اومد ناهارشو خورد خابید بعدم رفت فوتبال الانم اومده باز فوتبال میبینه منم کفرم دراومده تحویلش نمیگیم اون شاکی شده که چرااینجوری تازه میگه اخر شب بریم که به خونه خاهرش که رفتن مسافرت سربزنیم اینم تفریح منه اونجام باید مراقب پسرم باشم که خرابکاری نکنه گفتم نمیام اقا بهش برخورده گفتم به جهنم چراهمش من حرص ناراحتی بقیه رو بخورم والا

نه والله تا ادب نشه باهاش جایی نمیرم تو شهر ما همه با زن و بچشون عصر جمعه ،بره اونارو ببینه خجالت بک ...

اینجوری یاد میگیره همجا تنهایی بره

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤
خیلی کوچیکه وگرنه همین امروز این کارو باهاش میکردم شیر میخوره

بخداما زنا بدبختیم بچه دارکه میشیم انگار به گردنمون زدن که باید زندانی بشیم و بدون بچه نمیشه هیچ جا بریم نلی اقایون همون روال قبلو دارن دلشونم خوشه پدر شدن

بخداما زنا بدبختیم بچه دارکه میشیم انگار به گردنمون زدن که باید زندانی بشیم و بدون بچه نمیشه هیچ جا ...

آره به خدا گرفتار شدم حسرت یه دو ساعت راحتی و آسایش رو دارم 

2706