2733
2739

دعوامون که میشه خیلی حرصم میده خیلی بلده بحث کنه و بحثو به نفع خودش تموم کنه قبلا گریم میگرفت الان دو سه بار از بس حرصم میده نمیتونم خودمو کنترل کنم خودمو میزنم چکار کنم 😢

مطمینم ک بهترین هارو برام میخای و بهم میدی😍 شکر خداجونم❤

به جاش توم خودتو کنترل کن تو ذهنت دنبال جواب دندون شکن باش🙄

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصصصلا این کارو نکن خودت رو بیخیال نشون بده این کار نتیجه عکس میده فقط هم به خودت اسیب میزنی اون ککش ...

نمیگزه هم نگام میکرد میخندید انگار داشت یه دیوونه نگاه میکرد

2731
به جاش توم خودتو کنترل کن تو ذهنت دنبال جواب دندون شکن باش🙄

من کم میارم جلوش اعتماد به نفسمو ازم گرفته از بس بهم گفته بلد نیستی حرف بزنی 

نمیگزه هم نگام میکرد میخندید انگار داشت یه دیوونه نگاه میکرد

فقط نفس عمیق بکش چشماتو ببند جوابشو نده ببین چقدددددر حرصش در میاد، یبار فقط امتحان کن انشالله که دیگه هیچوقت دعواتون نشه ولی اگه شد امتحان کن سکوت کن و مثلا برو حمام واسه خودت ریلکس دوش بگیر یا اهنگ گوش بده یا خودتو مشغول نشون بده

من کم میارم جلوش اعتماد به نفسمو ازم گرفته از بس بهم گفته بلد نیستی حرف بزنی 

ببین اول اینکه باید توقعتو برا اینکه تو دعوا بخواد نازکشی کنه یا حرف بدی نزنه به صفر برسونی...

بعدش خودتو کنترل کنی به خودت بگی گریه کنم جیغ بزنم خودمو بزنم قطعا اون خوشحال میشع و برای خودش زوق میکنه پس اینکارارو نمیکنم

حرف میزنه اروم باش دنبال جواب بگرد و به خودت بگو باید بهش ثابت کنم میتونم محکومش کنم تا جرات نکنه بهم بگ حرف زدن بلد نیستی 

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
ببین اول اینکه باید توقعتو برا اینکه تو دعوا بخواد نازکشی کنه یا حرف بدی نزنه به صفر برسونی... بعدش ...

همینم هست امروز داشت میخندید بهم از بس فشار روم بود نمیتونستم خودمو کنترل کنم 

2738
فقط نفس عمیق بکش چشماتو ببند جوابشو نده ببین چقدددددر حرصش در میاد، یبار فقط امتحان کن انشالله که دی ...

اون لحظه اصلا نمیتونم خودمو کنترل کنم دیوونم کرده اینقد تو خودم ریختم که دیگه پاک قاطی کردم