2737
2734
عنوان

برای محو گناهانت🙂

72 بازدید | 6 پست

👌🌿با توجه به اینڪه امروز جمعه ست سعے ڪنید؛ #حداقل‌صدتاصلوات برا سلامتیِ آقا امام زمان عج بفرستید...

❌همه‌ۍ ما بالاخره تو زندگے مون‌ۍ جاهایے نتونستیم بر هواۍ نفس مون غلبه ڪنیم😢😊

و مرتڪب گناه شدیم...

💞🔻یڪے از راه هایے رو ڪه روایات برا ما مشخص ڪردن‌ڪه با انجامش خداوند گناهانمون رو محو میڪنه زیاااد صلوات فرستادن هست..➟

❒امام رضا علیه السلام مے فرمایند: 

«ڪسے ڪه توانایے بر چیزے ڪه موجب محو گناهانش مے شود ندارد، پس بسیار بر محمد و آلش #صلوات بفرستد؛ چرا ڪه صلوات گناهان را نابود و ریشه ڪن مے ڪند.»

📚سفینه البحار، ج2، ص50

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

اگه میخونی کامنت کن🙂

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگه میخونی کامنت کن🙂

ادم دلش میگیره این تاپیک ها زیاد بازدید نمیخوره متاسفانه 😔

منم الان تاپیک زدم دعا برای سلامتی آقا موقع اذان یادت نره ولی فقط یک نفر لایک کرد 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ادم دلش میگیره این تاپیک ها زیاد بازدید نمیخوره متاسفانه 😔 منم الان تاپیک زدم دعا برای سلامتی آقا ...

اره واقعا چه میشع کرد اخر الزمانه دیگه 🙃

التماس دعا عزیزم 

اره واقعا چه میشع کرد اخر الزمانه دیگه 🙃 التماس دعا عزیزم 

محتاجیم به دعا عزیزم ، حاجت روا بشی💚🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب(س)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت