2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوسال درس میخونی مدرک کاردانی میگیری بعد کنکور میدی(از این بخشش زیاد مطمئن نیستم) دوسال دیگه میخونی مدرک کارشناسی میگیری

میتونی کاردانی یه رشته بخونی بعدش رشتتو عوض کنی

Your not so typical kpop addict
2731
کارشناسی پیوسته یعنی میری لیسانس که چهار ساله ولی کاردانی ناپیوسته یعنی میری فوق دیپلم که دوساله و م ...

من منظورم رشته آموزش ابتداییه ک کاردانی ناپیوسته هست

خب بعدش ک فوق دیپلم بگیری باز میشه ادامه داد برا لیسانس؟ ینی باید چی بخونی میشه کارشناسی ناپیوسته؟ 😓

عاشق بودن دشوار است، مثل باشرف بودن... 
من منظورم رشته آموزش ابتداییه ک کاردانی ناپیوسته هست خب بعدش ک فوق دیپلم بگیری باز میشه ادامه داد ب ...

آره میشه ادامه داد برای لیسانس ولی توصیه نمیکنم چون خیلی آزمون فوق دیپلم به لیسانس سخت تر از اینکه یه راست بری لیسانس

آره میشه ادامه داد برای لیسانس ولی توصیه نمیکنم چون خیلی آزمون فوق دیپلم به لیسانس سخت تر از اینکه ی ...

آره ببین الان علوم تربیتی کارشناسی پیوستست ولی آموزش ابتدایی اول کاردانیه من مدنظرم آموزش بود حالا شما اینجوری میگی

آخه میگن آموزش ابتدایی انگار بهترهه استخدامیشو اینا

شما چیزی نمیدونید؟ 

2738
عزیزم رفتی شما آموزش ابتدایی کاردانی ناپیوسته ؟ 

نه عزیزم

اگ کمک میکنه بگم ک من مدنظرم استخدامی آموزش پرورش بود ولی رفتم مشاوره گفتن خیلی خیلی شانس کمه

روانشناسی رو پیشنهاد دادن ک از اون طریق بشه رفت

ولی بازم ب نسبت آموزش ابتدایی بهتره آزاد البتهه