2737
2739
عنوان

مامانای ۳ فرزند لطفا بیاین

419 بازدید | 27 پست

سلام دوستای گلم من ۳ تا فرزند دارم به سن ۶ ، سال ۴ سال و ۱سال و نیم

دو تا بزرگترا دختر هستن و سومی پسر 

شغل همسرم شیفتی هست و یک هفته هست و یک هفته نیست 

بچه ها وقتی تو خونه هستن زمانی که پدرشون نیست خیلی اذیت میکنن و باهم دعوا میکنن و همش به من آویزونن نمیدونم چرا اصلا با هم بازی نمیکنن دیگه خستم کردن مشاوره هم براشون رفتم اما اصلا فایده نداره  

خیلی از روزا کلافه ام میکنن و من مجبورم دعواشون کنم خیلی از مسائل روانشناسی رو بلدم اما در مواجه باهاشون اصلا نمیتونم رعایت کنم کسی شرایط منو داره میشه لطفا منو راهنمایی کنید ؟؟؟ 

اللهم عجل لولیک الفرج( لطفا برا ظهور آقامون صاحب الزمان یه صلوات بفرستید)

اثر نداره تا یه ساعت که دعواشون میکنم آروم میشن ولی بعد یه ساعت باز شروع میکنن به مشاوره هم گفتم گفت شما زیاد سخت نگیرید اینجور دارن زندگی میکنن و رشد میکنن فقط گفت اکر دعواشون به جای باریک کشید دخالت کن اگر بهم میپرن وتا زمانی بهم ازاری نرسونن گفت فقط تماشا کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختراتو بزار باشگاه 

بزار انقدر بدو بدو کنن خسته بشن بخوابن یا حداقل از خستگی نتونن آویزونت بشن

منم پسرم دو سالشه همش آویزونمه 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728
2738

تاریخ عضویتا همه جدید و اولین تاپیک و بچه ها س به بالا

عجب 

واسه سلامتی نی نی خانومی صلوات میفرستید؟🤱🏻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلیفاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَسِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
والا پسر کوچیکم یه مقدار مانع میشه وگرنه حتما کلاس بیرون می‌گذاشتم. 

بچه هاباید خسته بشن انرزیشون تموم شه تنهاراهش باشگاهه بزارشون باشگاه یا برین پیاده روی بعضی روزا 

یاکارای اتاقشونو باهم انجام بدین 

من چهار تا دارم اولش سخته ولی جور تربیت شون کن دوستت داشته باشن بزرگ بشن اون موقع عشق حاله

ستخت نیست تو رو خدا ؟؟؟ 

من عاشق بچه هستم ولی اینا دلم رو از دنیا سیاه کردن واقعا همش آویزون 

یه فامیل داریم چهارتا داره ماشاالله اینقدر آروم من همش حسرت میخورم به حالش 

اللهم عجل لولیک الفرج( لطفا برا ظهور آقامون صاحب الزمان یه صلوات بفرستید)
2706