2737
2734
عنوان

توروخدا بیاید ، چرک کردن لوزه

51 بازدید | 8 پست

لطفا اگه حساسید و چندشتون میشه و حالتون بهم میخوره همین الان تاپیکو ترک کنید با تشکر ، لوزه هام همش چرک میکنن ، هرچقدرم چرکا رو در میارم باز چرک میکنن ، قبلا اینجوری نبود تابستون امسال اینجوری شده تقریبا یه ماه ایناست ، حس میکنم هر سریم بیشتر میشه ، هردوتا لوزن ، درمانی براش هست؟ باید جراحی لوزه انجام بدم؟

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

هرشب قبل خواب یک لیوان آب ولرم بردار توش یک قاشق چایخوری نمک دریا حل کن غرغره کن

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
هرشب قبل خواب یک لیوان آب ولرم بردار توش یک قاشق چایخوری نمک دریا حل کن غرغره کن

کامل از بین میره؟

please lord , make me the biggest star the world  has ever known. so that i can make it far , far away from this place

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم لوزه دارم بعدم س تا ن دوتا رفتم دکتر گفت ن زیاد بزرگ نیستن ک عمل کنی میشه عمل کنی برو دکتر مال کجایی

برایم مهم نیست مشکلاتم کوچک باشند یا بزرگ مهم این است خدایم بزرگ است 🙂🤗🤗
2728

این بهترین روشه 

حالا نمک معمولی هم میشه 

بینیت رو هم چند بار در روز شستشو بده حتما 

اموکسی کلاو خیلی قویه اگه خواستی امتحان کن 

احتمالا دفعات قبلی دوره درمانت رو هم کامل نکردی 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منم لوزه دارم بعدم س تا ن دوتا رفتم دکتر گفت ن زیاد بزرگ نیستن ک عمل کنی میشه عمل کنی برو دکتر مال ک ...

کرجم

کامل از بین میره؟

اون خلط و عفونت رو از بین میبره

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

من نوک قاشق نمک میریزم توی لیوان به حدی که اصلا شور نباشه که لوزه ت بیشتر اذیت میشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2738
کرجم

خب برو اگه بزرگ باشن عمل میکنن اما اگه زیاد جدی نباشن ن من تنگی نفس دارم اما گفتن عمل نمیکنیم تا سختت نباشه

برایم مهم نیست مشکلاتم کوچک باشند یا بزرگ مهم این است خدایم بزرگ است 🙂🤗🤗