2733
2734
عنوان

ببیتین خواهرشوهرم چی گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 59 پست
به نظرم تو خودتو خراب نکن بگو شرمنده عزیزم به خودش بگو این هارو من تقصیری ندارم...ولی به شوهرت بگو چ ...

اره الان پیام دادم ب خودش بگو من ک میخواستم بیام شما گفتید کسی نیس بیاد دنبالت 

گفتم اینو ب خودش بگو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدا ک برم خونشون ب مادرشوهرم گله  بکنم؟

نه به شوهرت بگو ...بگو من نامزدم عزیزم ...چرا باید همچین پیامی بده بگو چرا غذا خوردن تو‌خونه پدرت برای من منته...اینا رو با ذلسوزی بگو ...بگو خواهرت چرا باید توروپیش من خراب کنه بگو اینارو هم به خواهرت نگی که من گفتم ...من اگه کمکی هم بکنم لطفمه وظیفم نیست ..مگه سرکارگره که به من میگه بیا کمک 

2731
اصلا جوابشو نده، برادر خودشه، اگر هم زیاد حرف زد، بگو برادر خودته، خودتون خواهر برادرید، با هم حرف ب ...

ب مادرشوهرم بعدا گله کنم؟ اخه خیلی پررو هستن قبلا کارداشتن پدرشوهرم داد میزد شرم ک بیا 

تاپیکم هس 

الانم این خانم دم دراورده  ب مادرشوهرم بگم ک من خیلی کمک کردم این دفعه شرایطش نبود ک بیام شوهرمم ک خودش  ب اختیارخودش نیومد نقصرش من نیستم  ی جوری بگم بفهمه؟ 

اشتباه نکن از الان بری کمک بد عادت میشن   تو الان عقدی بهت میگن بیا کمک به این فکر کن حامله باشی   نخوای اولش به کسی بگی بعد بگن بیا کمک خب نمیتونی    بد اون موقعه بده ماجرا تو میشی از الان بگو به تو ربطی نداره کاراشون در جواب خواهر شوهرت هم بگو عزیزم خونه باباشه اونجا غذا نخوره کجا بخوره هر وقت رفتیم سر خونه زندگی خودمون قول میدم خودم غذا بپزم براش   اخرشم یه استیکر چشمک بزارقشنگ بسوزه

2740
عقدی و انتظار کمک دارن ازت؟ چقدر عجیب.من ۱۰ ساله ازدواج کردم و یک بار مادر همسرم ازم کمک خونه تکونی ...

اره طلبکارم هس ک شوهرت اینجا میخوره پس باید کارمارو بکنه 

ب من چ اینا

ب مادرشوهرم بعدا گله کنم؟ اخه خیلی پررو هستن قبلا کارداشتن پدرشوهرم داد میزد شرم ک بیا  تاپیکم ...

وای سرت داد میزده به چه حقی من خونه مادر شوهرم یه لیوان  رو جوری برمیدارم که ده بار ازم تشکر کنن    به من چه که کاراشونو بکنم 😬

اشتباه کردی گفتی یکیو بفرستین دنبالم مگه کلفتشونی تازه هنوز عقدی

اره اشتباه کردم خداروشکر نیومدن 😂😂😂بنطرت نرم خونشون تا ی مدت ک حرف دهنشو بفهمه؟کوچکتره تازه 

ب مادرشوهرم بعدا گله کنم؟ اخه خیلی پررو هستن قبلا کارداشتن پدرشوهرم داد میزد شرم ک بیا  تاپیکم ...

اصلا روشو به خودت باز نکن، هیچی نگو،گله هم کرد بگو، پسرت منو نیاورد، تمام.

2706