2733
2734
عنوان

ببیتین خواهرشوهرم چی گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 59 پست
دیر برم خونشون؟؟؟ نرم اصن چند روز دیر برم 

بهشون بگو به پسر خودتون بگین،این حرفها بین شما و‌پسرتونه،چه کاری از دست من بر میاد.بذار از اول بفهمن غیبت پسرشونو بهت نکنن و هر حرفی داشتن به خودش بگم.من باشم دیر به دیر میرم،بدم میاد از آدمایی که از عروس توقع کار سنگین و‌حونه تکونی دارن.عروس بخواد کمک توکارهای خونه کنه،کمک تو پذیرایی کردن تو‌مهمونی،گاهی ظرف شستن،و سفره چیدن و جمع کردنه،نه کارهای دیگه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
از الان عقدی اینجوری بهت میگن مگه نوکرشونی  واااا یه چیزی بهشون بگو اینقدر رو نده

ب شوهرم گفتم با زبون خوش 

گفت میرم بهشون میگم ک ب زن من چ ربطی داره ک شما خونه تکونی دارید و  ب زن من چ ک اینجا غذا میخورم 

چقد ساده ای عزیزم ک گفتی بیان دنبالم.ببخشید مگه خدمتکاری؟! حالا اونجا بودی الکی خودتو گیر میکردی ول ...

حق باتوعه 

سنگین بوده برام ک گفتم بیان دنبالم 

دلم برای شوهرم سوخت ک خواهرش اینو ب من گفت 

گناه داره این همه کمک کرده 

ناز ادعا  هر بار حرف کار کردن شد گفتم من مامانم نمیزاشت دست به سیاه سفید بزنم  خیلی ناز اد ...

دمت گرم من بعدا توخصوصی ازت سوال میکنم گلم 

ممنون ک قبول کردی اخرشب میپرسم ازت 

بهشون بگو به پسر خودتون بگین،این حرفها بین شما و‌پسرتونه،چه کاری از دست من بر میاد.بذار از اول بفهمن ...

اره اینا همه رو نوکر خودشون میدونن 

میخان همه ...سریع کاراشو کنن

2706