2737
2739
عنوان

وای فکرکنم کیسه آبم پاره شده ،توروخدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1807 بازدید | 95 پست

چ ریلکس😕

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

زنگ بزن ۱۱۵

بیمارستان همه چیز هست 

لطفا پاشو بچه تو خشکی تلف میشه 

اعصابم خورد شد 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین استرس نداشته باش زنگ بزن اورژانس میان راحت با آمبولانس میبرنت خیال راحت زنگم بزن مامانت ساک بچه رو جمع کنه

خدایا همه مستاجرا صاحب خونه شن بی بچه ها بچه دار بی پولا پولدار
وای بعضیاتون چکارمیکنین😐 بابا کیسه اب پاره بشه همون لحظه که اتفاقی نمیوفته فرصت داره  من چها ...

عزیزم همه که یکی نیستن .واسه بعضیا نشتی داره کم میاد واسه بعضیا پاره میشه یهو همش تخلیه میشه .باید دکتر تشخیص بده ما از کجا بدونیم الان ایشون تو چه وضعیتیه؟؟؟

بهتره سریع خودشو برسونه اورژانس

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2742

فک کنم رفت 

متفرق شین

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

زنگ بزن اورژانس پاشوووو

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
2738
وای بعضیاتون چکارمیکنین😐 بابا کیسه اب پاره بشه همون لحظه که اتفاقی نمیوفته فرصت داره  من چها ...

عزیزم میگه از ظهررررر 

همه که مثل هم نیستند 

امیدوارم تاپیک سرکاری باشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

اسی رفت نیست

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
نگران نباش اگرزایمان کنی توی نه ماه هستی مشکلی نیس هنوز ازتون اب میریزه؟ کیسه اب پاره بشه همینجور ...

عزیزم کیسه اب پارچه ابش کامل تخلیه بشه دیگه اب چی میخواد بریزه 

توی این دنیا دیگه هیچ کس به هیچ کس رحم نمیکنه فقط خودتی با خدای خودت من زیاد خنجر خودرم اعتماد کردمو درمقابل اعتماد فقط خنجر ودرویی دیدم  دیگه حتی برادر به برادر خودش هم رحم نمیکنه 

من ساعت ٤صبح ڪیسہ آبم بازشد شوهرم وپسرم ڪنارم خواب بودن دلم نیومدبیدارش ڪنم ساعت ۱۰رفتیم بیمارستان ظهرزایمان ولے هفتہ آخربودم اتفاقے نیفتادهمسرم دعوام ڪرد😁

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم
2706