2737
2734
عنوان

میخاستم‌مادرمو خفه کنم😔

480 بازدید | 29 پست

خاطرات بچگیم شده مثل کابوس تا شبا یا صبحا تنها ک‌مبخابم‌میان سراغم همش‌خواب میبینم مامانم همش داره سره هیچی بدوبیراه میگ و همرو ب فوش بسته منو پدرمم نشستیم و فقد داریم تماشا میکنیم ک کی تموم میشه بعلاوه اینکه من استرس اینو دارم بابام نزنه ب سیم اخر و باز از موهای مامانم نکشه😔بعضی وقتا انقد از غرای مامانم کفری میشدم ک دلم میخاس خفش کنم تو ذهنم چندین بار کشتمش😭😭😭😭من تو ۱۶.۱۷سالگی تو اون خونواده داشتم روانی میشدم همش خودمو میزدم همش گریه میکردم همش دعوام میکردن از وقتی ب زور و اجبار خودم شوهرکردم وضعیت روحیم خیلی خ‌ب شد اون دوتام باهم خیلی عالی شدن(پدرمادرم)نمدونم ینی مشکل من بودم؟😔

الان چن ماهه هروقت تنها میخابم کابوس میبینم قیافه بچگیمو میبینم ک همش مضطربم دستام میلرزه

بمیرم برات که می فهممت تا حدودی.... 💔

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

به روانشناس مراجعه کن ، خاطرات کودکی و نوجوانی خیلی اثر گذازن

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بمیرم برات که می فهممت تا حدودی.... 💔

حس میکنم کل زندگیم با بچها و دوستام کلی فرق میکرده مثلا اونا تو بچگی عاشق ماماناشون بودن درحالیکه من مهد کودک تموم میشد دلم‌میخاس اونجا بخابم😔

2738

منم تقریبا مشابه شما

با این تفاوت که از،ازدواج می ترسم که  نکنه زندگی منم این شکلی باشه یا بدتر

واسه همین‌همیشه یع بهنونه میارم که خواستگارام رد بشه

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
فک‌نمیکردم اصن دوماهه ناخوداگاه اینا اتفاق میوفته

همون دیگه تو ضمیر ناخودآگاه مونده یکمم که بهش فکر کنی بیشتر تقویت میشه 

ان شاالله خودت یه مادر نمونه میشی همه چی یادت میره

🖤🙊🙉🙈🖤

من تا قبل کرونا همیشه کابوس میدیدم تو خواب داد میزدم کرونا که اومد رفت وامدم با خیلیا قطع کردم. حس میکنم اطرافیانم بهم انرژی منفی میدن  این چند سال دیگه تو خواب داد نزدم و استرسم کمتر شده مخصوصا مادرم که خیلی بهم انرژی منفی میده این مدت خیلی خیلی کم میبینمش حس میکنم خوابم بهتر شده 

به این اتفاق میگن Childhood trauma  یعنی کابوس اتفاقات تلخ کودکی 

واقعا صمیمانه سعی میکنم درک کنم شما رو . واقعا تجربه تلخی هست 

نکته اول اینکه غر زدن یا شکایت ها تو نسل مادر ها بیشتر هست چون دلسوزیشون حرفای روزمرگی و دغدغه هاشون رو اینجوری بیان میکنن پس تا یه حدودیش رو کاریش نمیشه  کرد 

دوم اینکه خدا رو شکر با وجود اجباری بودن ازدواجتون میگید که بعد از ازدواج حال روحیتون بهتر شده پس این خودش خیلی خوبه و تراما و سختی های بیشتری نیومده 

سوم اینکه فکر اینکه مشکل شما بودین رو از ذهنتون دور کنین اختلافات زناشویی فرا تر از وجود بچه هست🤎

و در اخر مثل اکثر کامنتایی که گذاشتم 

لطفا لطفا تراما رو جدی بگیرید و برید مشاور 

سعی کنین گذشته ها رو به یاد نیارین هر چیزی که شما رو به اون دوران میبره رو کنار بزارین 

Highest in the room

چرا باید تقصیر تو باشه؟ تو که دیگه پیششون نیستی هر لحظه ببینیشون. اوناهم حتما تو خلوت دعوا میکنن. درمورد کابوساتم روانشناس بهتر از هرکس میتونه کمکت کنه.

Your not so typical kpop addict
حس میکنم کل زندگیم با بچها و دوستام کلی فرق میکرده مثلا اونا تو بچگی عاشق ماماناشون بودن درحالیکه من ...

الانم ک اوضاعت خوبه بازم دنبال غم و خاطرات تلخی؟ والا خوشال باش مادر پدرت با هم خوب شدن

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
منم تقریبا مشابه شما با این تفاوت که از،ازدواج می ترسم که  نکنه زندگی منم این شکلی باشه یا بدت ...

تو دعواهامون یکی میشم مث مادرم🙂خودمم عمیقا حس میکنم ولی وقتایی ک خوبیم باهم همچی اوکیه من محبتم بیش از اندازس بهش

تنها ترسم اینه مادر خوبی نباشم😔

2706