2737
2739
عنوان

دانشگاه بدون کنکور

2972 بازدید | 40 پست

بچه ها میدونم واقعا زیاد دارم راجب این موضوع حرف میزنم اما واقعا خیلی راجبش استرس دارم 

کسی هست که انتخاب رشته کرده باشه بدون کنکور یکم اطلاعات بهم بده؟

ببین صادقانه بخوام بگم کنکور بدی راحت تری  چون خیلی اذیت میکنن. و همش دنبال چاپیدنن

اصلا امسال نمیتونم پشت کنکور بمونم وگرنه بابام نمیزاره برای درس بخونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دانشگاه پیام نور نسبت به آزاد هزینه خیلی خیلی کمتری داره ، نگران اعتبار مدرک هم نباش چون در یک سطحن و مورد تایید وزارت ، اگه امکان پشت کنکور موندن نداری میتونی ثبت نام کنی اکثرا رشته های خوبی هم داره 

سالیانی‌‌ست که من سنگِ صبورِ خودمم...
چ رشته ایی میخوای بری ؟

میکروبیولوژی یا زیست یا مهندسی کامپیوتر

متاسفانه شیرازم که پر جمعیت و بخاطر بابام معدل دوازدهمم کم شده 

معدل کتبیم شده ۸/۳۷ که همینم ملاک 

و معدل دیپلم ۱۵/۶

دانشگاه پیام نور نسبت به آزاد هزینه خیلی خیلی کمتری داره ، نگران اعتبار مدرک هم نباش چون در یک سطحن ...

پیام نور مجازی اکثرا و من می‌خوام از محیط خونه بیام حتی شده برای دانشگاه 

اصلا امسال نمیتونم پشت کنکور بمونم وگرنه بابام نمیزاره برای درس بخونم

دفترچه انتخاب رشته دانلود کن . دانشگاه های روزانه با سوابق تحصیلی و پیام نور ،رشته هایی ک علاقه داری بزن 

زندگیت پر از آدمایی میشه که تو برای دیگران بودی!🌚
2738
 دفترچه انتخاب رشته دانلود کن . دانشگاه های روزانه با سوابق تحصیلی و پیام نور ،رشته هایی ک علاق ...

همینکارو کردم اما نگران معدل و شهرمم 

من شیرازیم پر جمعیت هست شیراز 

معدل کتبیمم۸/۳۷شده

و معدل دیپلم ۱۵/۶ 

بنظرتون میتونم غیر انتفاعی شیراز قبول شم ؟

میکروبیولوژی یا زیست یا مهندسی کامپیوتر متاسفانه شیرازم که پر جمعیت و بخاطر بابام معدل دوازدهمم کم ...

معدلت واقعا کم شده اما خب اگه بدون کنکور میخوای بری و‌شرایطش داری فقط باید پول خرج کنی تا رات بدن...

چون من شنیده بودم برای بدون کنکور رفتن خیال ادا دارن و بازم آزمون های باید شرکت کنی که تلافی کنکور درمیاره

پیام نور مجازی اکثرا و من می‌خوام از محیط خونه بیام حتی شده برای دانشگاه  

دانشگاه آزاد و پردیس های خودگردان هستن که کلاس های حضوری دارن اما هزینشون خدا تومنه 

دانشگاه های دولتی هم هست دوره روزانه و شبانه که میشه با سوابق تحصیلی رفت اما دوره شبانه یه کم شهریه داره 

سالیانی‌‌ست که من سنگِ صبورِ خودمم...

اگر خوندی فقط روانشناسی و رشته هایی که میتونی آموزش پرورش امتحان بدی 

فقططط

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
2706