2737
2734
عنوان

چرا میگن‌ محیط ارایشگاه ها بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4726 بازدید | 66 پست

والا ما که هرچی بینشون دیدیم صمیمت و فلانی جون فلانی جون بوده 

نمیدونم والا 😂

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤
این نظر شخصیمه و منظورم همه نیست و فقط عده ای هس من که تو محیط ارایشگاه بودم دیدم که خانم وقتی به اس ...

این مدل ادمها همه جا و توی هر قشری هستن نمیشه به یه شغل نسبت داد مثلا منم شنیدم اکثر بنگاهیا زبون بازن ولی به چشم ادمای با وجدان هم دیدم

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو نی نی سایت گاهی حس میکنم ۹۰ درصد کاربرا عضو گروه طالب ها هستن

آرایشگر ها هم مثل همههههه شغل ها محترمن 

دکتر و مهندس هم به مردم خدمت میکنن 

هرانسانی ک شاغل باشه شغلش خدمت رسوندنه..

(:
این مدل ادمها همه جا و توی هر قشری هستن نمیشه به یه شغل نسبت داد مثلا منم شنیدم اکثر بنگاهیا زبون با ...

نه اخه به نسبت شغل هایی که خانما توش هستن ارایشگری درامد خیلی بالایی داره

2728
والا ما که هرچی بینشون دیدیم صمیمت و فلانی جون فلانی جون بوده  نمیدونم والا 😂

دقیقا😂👌🏻من هر وقت میرم ارایشگاه معذب میشم چون فکر میکنم همه همدیگه رو میشناسن غریبه فقط منم😂

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

بشخصه دیدم هر خانومی رفته ارایشگری ۳۶۰درجه اخلاقش تغییر کرده یعنی رو به پایین اومدن همه مدل ادم میاد از هرکیم یه چیز یادبگیری فیلسوف میشی 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

چون خوب نیست، جالب نیست، چون تجربه ثابت کرده، چون اکثریت گند زدن و اقلیتی که واقعن مشکلی ندارن به پای بقیه سوختن

چون ..... ملت بدبدختی هستن تو ایران (نمیگم ملت کدوم کشور چون کاسه داغتر از اش زیاد هست)

چون واسه س.ک.س میرن تایلند، این همه جای دنیا معروفه

چون ماست و سالاد و خورشت سبزی رو با هم بخوری سردیت می کنه سکته می کنی   

چون یه چیزایی قرار نیست واسش حتمن فرمول ریاضی بدن یا حتمن علم ثابتش کنه تا بپذیریم.... یه چیزایی هست دیگه، قبل ماها بوده بعد ما هم هست....

البته بعد همه این دری وریایی که گفتم.... اگه پول داشتم حتمنی یه سالن ارایشی خفن و شیک و تمیز و درجه یک می زدم، ولی صاحبش بودما نه کارمند زیردست، خداییش از جراح و متخصص بیشتر دارن پول در میارن   

این مدل ادمها همه جا و توی هر قشری هستن نمیشه به یه شغل نسبت داد مثلا منم شنیدم اکثر بنگاهیا زبون با ...

میدونی چیه وقتی وارد حرفه و شغلی میشی بالاخره شغلت باعث میشه یسری رفتارا داشته باشی خب باید ببینی میپسندی و به فرهنگ و شخصیتت میاد یانه

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2738

من اکثر ارایشگرهایی که دیدم زندگیشون از هم پاشیده نمیدونم واقعا چرا

معمولا بیشتر وقتشونو تو ارایشگاه هستن

انقدر هم غرق در ارایش وکارهای زیبایی میشن فکرمیکنن دیگه شوهراشون در حدشون نیستن فکرکنم

من عاشق میکاپ کاری هستم هرجوری هم شده ی روزی بلاخره عملیش میکنم و جز یکی از میکاپ آرتیستای مطرح میشم چون علاقمه کاریم ب level و پرستیژو اینا ندارم...دکترم داره خدمات رسانی میکنه دیگ اون پزشکی این زیبایی هدو روی روحیه و جسم تاثیر داره.. ولی خب با اینش کار ندارم همه شغلا محترمن ادم خوب و بدم همه جا هست خیلی از دکترام هستن ازشون ب جرم سو استفاده و تعرض شکایت شده همه چی بستگی ب ذات خود ادم داره و میزان جنبش..من علاقمو دنبال میکنم اون ادماییم ک پشتت حرف میزنن ن میان زندگیتو بچرخونن ن دنبال اینن بدونن ب چی علاقه داری فقط دنبال وراجین پس بزار بگن

منم ی ا رایشگاهی ی مدت میرفتم همه ک در عین حال شوهر داشتن دوس پسرم داشتن و باهم دیگه بیرون میرفتن .لجم گرفت دیگه نرفتم پیششون

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره

دقیقا شوهر منم نمیزاره

میگه محیطش خوب ب نیس

من قبول نداشتم

اما از بعد ازدواج ام ک بیشتر میرم ارایشگاه ی چیزایی میبینم و میشنوم ک مخم هنگ میکنه 

ب حرفش رسیدم 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه عشقمون هر روز بیشتر💑خدارو شکر 😍خونمون درس شده🏡همونجوری ک میخام😍خداروشکر🤲😍عروسیمون بخوبی برگذار میشه👰🏻🤵خداروشکر😍کلی اتفاق خوب افتاده برای همهخداروشکر😍😍😍                        انرژی+++++++

من گناهشان را نمیشورم وبی فکر کردی میشنن پیش مشتری سالم کارهای پشت صحنه را بگن ؟  خوب هم هستن خیلی هاشون ولی من ازشون بدم میاد چون هیچ اصول اخلاقی ندارن.  موهای آدمو خراب میکنن دست آخر زور هم‌میگن

وزن الان ۷۸       هدف بعدی ۷۵    هدف بعدی تر ۷۰
2706