2733
2734
عنوان

چرا میگن‌ محیط ارایشگاه ها بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4726 بازدید | 66 پست
اون پرستیژ بدرد عمه اش می خوره...شما برو بانک هم بگو ارایشگرم می‌گه بشین بابا....ولی مهندس و فلان با ...

من آرایشگر نیستم چون حالا از ی چیزی میگی فک میکنن اون کاره حتما ولی خدا وکیلی دکتری که پول شارژ نداره پرستیژش  پایینه یا اون آریشگری که حتی دوتا خانواده رو اداره میکنه

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بااحترام به همه ارایشگرهای عزیز.منم همین پیشنهادو دادم به شوهرم گف نه ارایشگاها هزارجورفرقه دارن نمیزارم بری😑هرچی جزاین

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
من آرایشگر نیستم چون حالا از ی چیزی میگی فک میکنن اون کاره حتما ولی خدا وکیلی دکتری که پول شارژ ندار ...

خب منم دارم به همین موضوع اشاره میکنم که ربطی به پرستیز پایین و بالا نداره محیط کارش به هرحال داره به واسطه ی هنرش درآمد زایی میکنه جرم که نکرده😐

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2731
فرق پرستیژ و پولداری رو نمی دونید دیگه چی بگم.

پول پرستیژ هم میاره نمیدونی وقتی ی جوون سی و اند باید واسه ابتدایی ترین مسئله رو بندازه به پدر یا مادرش که اونو تهیه کنن نه تنها پرستیژ نداره بلکه بی عرضه هم به نظر میاد.....

اشتباهه ....نگرفتی ولش.

آها ی چیز دیگه شما آرایشگر شو حسابات حسابی کار کنن تو بانک و بشی مشتری ویژه و رییس بانک جون بده که نگه دار اونوقت وسط پیشونتم میبوسن البته شما تصوراتی از این چیزا ندارین ولش کن ....

2738
آها ی چیز دیگه شما آرایشگر شو حسابات حسابی کار کنن تو بانک و بشی مشتری ویژه و رییس بانک جون بده که ن ...

شما ارایشگری؟؟می تونی این سوال رو از فامیل خودت بپرسی می بینی ذهنیت ها خوب نیست...زوری که نمی تونی احترام بخری واسشون.

شما ارایشگری؟؟می تونی این سوال رو از فامیل خودت بپرسی می بینی ذهنیت ها خوب نیست...زوری که نمی تونی ا ...

😁عزیزم من همون اولم گفتم آرایشگر نیستم و اصلا تو خانواده امم آرایشگر نداریم چون میدونستم الان بگم فک میکنن آرایشگرم ولی این موارد رو از خیلی خیلی نزدیک دیدم ذهنیت مردمم ول کن شما برو خرید نه اون مردم میان برات کارت میکشن نه چیزی مهم خودشونن که رفاه دارن ....من خودم تحصیل کرده ام و شاگرد الف بودم ولی واقعیت اینه که جامعه بر مدار پول میچرخه خواهی نخواهی 

اون پرستیژ بدرد عمه اش می خوره...شما برو بانک هم بگو ارایشگرم می‌گه بشین بابا....ولی مهندس و فلان با ...

مهندسی ک با حداقل حقوق تو شرکت خصوصی کار میکنه خیلی پرستیژ داره؟ جمع کنید بابا 

اون بانکی خودش باید بشینه ک مث عمله ها ساعت ۷ باید کارت بزنه اختیار ساعت کاریشم نداره

😁عزیزم من همون اولم گفتم آرایشگر نیستم و اصلا تو خانواده امم آرایشگر نداریم چون میدونستم الان بگم ف ...

منم دانشگاه می رم...اصلا خواهر ...چی بگم نظرمون یکی نیست خب.....پول دارن اما بیشترشون وراج و الوات هستن.طرز درست حرف زدن رو هم بلد نیستند...این نظر من کاری به جامعه ندارم

این نظر شخصیمه و منظورم همه نیست و فقط عده ای هس من که تو محیط ارایشگاه بودم دیدم که خانم وقتی به استقلال مالی رسید همسرشو پس زد و رفت دنبال دوس پسر بازی عده ایشون اینطوری هستن منظورم همه نبود

منم شوهرم نمیزاره آرایشگر شم؛ با اینکه جاریم آرایشگره😐 دلیلش هم نمیدونم..

پس فکر کنم تا قبل اینکه شوهر کنم باید حتما برم مدرک ارایشگریمو بگیرم😂خیلی دوست دارم خب

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2706