2737
2734
عنوان

چجوری حرص شوهراتون در میارین 😈

| مشاهده متن کامل بحث + 1675 بازدید | 59 پست
کارایی رو ک دوس نداره انجام میدم  لجبازیم ب شدت عصبیش میکنه حرص میخوره  اسمشو با فامیل س ...

من ی بار گوشیمو خاموش کردم کل فامیلمون فهمیدن در عرض یک ساعت کلی جا زنگ زده بود 😂😂😂

مامانم گفته ی بار دبگه این کارا بکنی با من طرفی 😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی بار گوشیمو خاموش کردم کل فامیلمون فهمیدن در عرض یک ساعت کلی جا زنگ زده بود 😂😂😂 مامانم گفته ...

😂😂😂😂😂

نه من زنگ کسی غیر خودم نمیزنه صبر میکنع خودخوری میکنع تا فقط بیام ببینتم 😂😂

میگه لامصب تمومش کن 

قشنگ میفهمم دلش میخاد خفم  کنه 😂😂😂داره مقاومت میکنه 

😂😂😂😂😂 نه من زنگ کسی غیر خودم نمیزنه صبر میکنع خودخوری میکنع تا فقط بیام ببینتم 😂😂 میگه لامص ...

خوب خوبه شوهر من قهرم باشیم باید باهاش حرف بزنم 😐

2728

من همین دیشب حرصش دارم. فقط میرم تو قیافه عین مرغ سرکنده میشه بچم🤔😂 دیشبم بیرون بودیم پیتزا خوردیم.بعد رفت سیب ویژه سفارش داد پنیرش کم بود رفتم تو قیافه عصبانی شد پرتش کرد بیرون از پنجرع😬😂رفتم تو قیافه خودش اومد منت کشی . 😂

خیلی چیزا منو شکستن😒 ولی قوی ترم کردن😊💪
2740

رژ قرمز واسه بیرون که البته نمیذاره برم بیرون با اون وضعیت😂

با فاصله خوابیدن

محل ندادن به حرف هاش

بعد از صد بار صدا زدن بالاخره جوابشو بدی😂

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست  
من همین دیشب حرصش دارم. فقط میرم تو قیافه عین مرغ سرکنده میشه بچم🤔😂 دیشبم بیرون بودیم پیتزا خوردیم ...

وایییی سیب زمینیا رو انداخت بیرون 😟😧

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤

برم بیرون مسئولیت  بچه هارو بندازم گردنش  

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است