2737
2739
عنوان

شروع غذا کمکی

72 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من به توصیه پزشک از ۴ماهگی غذا رو برای دخترم شروع کردم الان رفته تو ۶ماه بهم گفتن اول از فرنی شروع کنم بعد سوپ در آخر هم ماهیچه الان ماهیچه هم بهش دادم میشه راهنماییم کنید دیگه چیا میتونم بهش بدم می‌خوام غذاهاش متنوع باشه ممنون عزیزان ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

به نظرم با همون نظر دکترش پیش بری بهتره. من دخترم از ۵ شروع کرد

تو سوپش هوبج و برنج و سیب زمینی و ماهیچه و گشنیز و جعفری اولش فقط داد. به نظرم حبوبات رو فعلا به سوپش اضافه نکن. و سیب پخته پوره شده و موز پوره شده.

اتمیل بده بهش برا صبحانه دستورشو از گوگل بگیر هن خوشمزست هم مقوی هم متنوع دیگه پوره ی میوه هارو میان وعده بهش بده من پوره سیب و گلابی و موز بده بخوره

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

اوتمیل

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
2738