2733
2734
عنوان

بهترین موسسه آموزش زبان فرانسه?

1082 بازدید | 10 پست
به نظرتون برم کنکور انحصارا زبان بدم و دانشگاهی فرانسه بخونم یا وقتمو تلف نکنم و یه موسسه خوب پیدا کنم
میخوام بشم 58 کیلو .....الان 73 هستم..........
بستگی داره چه هدفی داری؟
من دانشگاه خوندم به عنوان رشته ام دوست داشتم
مترجمی

اما اگه قصدت مهاجرت یا صرفا یادگیری زبان جدیده می تونی بری آموزشگاه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمت هر ترم رو نمی دونم
اما موسه علامه قطب راوندی خوبه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2731
فسقلی جون کدوم دانشگاه خوندی?عمده ترین مشکل من الن گرفتن مدرک کاردانیمه چون اگه اونو نگیرم نمیتونم تو کنکور شرکت کنم سال 89 درسمو که چند واحد بیشتر تا پایانش نمونده بود به خازر ازدواج و شوهرم ول کردم البته رشتم حسابداری بود الان باید برم دنبال کارای اون تا واحدایی که پاس نکدمو پاس کنم و کلی هم این سالها باید هزینه ثابت دانشگاهو بدم
میخوام بشم 58 کیلو .....الان 73 هستم..........
من دانشگاه آزاد بودم تهران مرکز و علوم تحقیقات کارشناسی ارشد
زبان سخیته و واقعا باید علاقه داشته باشی تا کم نیاری
گرامرش به آسونیه انگلیسی نیس
من فارغ التحصیل سال 86 هستم
اونموقع ارزونتر بود
فوق ترمی 400-500 بود اگه اشتباه نکنم درست یادم نیس
کارشناسی هم سال 80 بود که 200 اینا می شد ترمی
الان خیلییییییییییییییییی بیشتره