2737
2739

خانمای با تجربه من میخام اقدام به بارداری کنم آزمایش و سونو هم رفتم تنبلی تخمدان نداشتم آزمایشمم خوب خوب بود یذره تیروئیدم کم کار بود که یه ماهه دارم دارو میخورم آیا کار دیگه ای لازمه و چن بار در هفته باید اقدام کنم؟ 

برو دکتر اسیدفولیک برات بنویسه مصرف کن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه نماز دو رکعتیشو بگی با چه نیتی بخونم؟ 

دو رکعت است بعد از نماز جمعه که رکوع و سجده آن را طولانی بجا آورد و بعد از پایان نماز بگودی:

اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِمَا سَأَلَكَ بِهِ زَكَرِيَّا إِذْ قَالَ‏ رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْداً وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏

اللَّهُمَّ هَبْ لِي‏ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعاءِ اللَّهُمَّ بِاسْمِكَ اسْتَحْلَلْتُهَا وَ فِي أَمَانَتِكَ أَخَذْتُهَا

فَإِنْ قَضَيْتَ فِي رَحِمِهَا وَلَداً فَاجْعَلْهُ غُلَاماً مُبَارَكاً زَكِيّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّيْطَانِ فِيهِ نَصِيباً وَ لَا شِرْكاً

تیکر دفاعمه😊
دو رکعت است بعد از نماز جمعه که رکوع و سجده آن را طولانی بجا آورد و بعد از پایان نماز بگودی: الل ...

ینی نماز جمعه رو ک خوندم بعدش اینو بخونم ؟ و نمازش ک تموم شد اینو بگم یا هر نمازی؟ 

2740

1.گرفتن وضو

2.قبل از شروع، «اعوذ بالله من الشیطان الرجیم» یا «بسم الله الرحمن الرحیم» بگویید.

3. (اگر با نیت فرزنددار شدن نزدیکی می‌کنید) دو رکعت نماز بخوانید و بعد از آن برای خوشبختی یکدیگر، دوام و ازدیاد عشق و محبت و نیز برای دارا شدن فرزند صالح دعا کنید.

4. در هنگام آمیزش تعجیل نکند و زن را براى آن آماده کند تا او هم کاملاً لذت ببرد؛ یعنی، کمی با هم گفتگو کنید سپس ملاعبه و بازی و بعد از آمادگی اقدام کنید.

5.آمیزش در شب هاى دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه یا جمعه باشد.

6.هنگام آمیزش، آمادگی روانی و جسمی زن و مرد لازم است.

7. نزدیکی بهتر است در اول شب نباشد بلکه ساعاتی بعد از خوردن شام باشد زیرا معده پر است نزدیکی موجب قولنج و فلج و رعشر و نقرس و سنگ درون و چکیدن بول و فتق و ضعف بینایی می شود. امام رضا (علیه السلام) فرمود این عمل را در آخر شب انجام دهید. زیرا برای بدن صالحتر و مایه امید بیشتر و ذکاوت بیشتر برای فرزند که در آن میان ایجاد می کند می باشد. (سفینه البحار ، ج 1، ص 181)

8. . خوشبو باشید: استفاده از عطر، یکی از عواملی است که در تحریک شدن زن و مرد دخالت دارد. در حدیثی از امام صادق (علیه السلام) در خصوص وظایف جنسی زن آمده است که: «زنی نزد پیامبر (صل الله علیه و آله) آمده و پرسید: ای رسول خدا حق شوهر بر زن چیست؟ آن حضرت فرمود: آنکه خود را به بهترین عطری که در اختیار دارد خوشبو سازد، زیباترین لباس خود را بپوشد در بهترین وجه خود را بیاراید و هر صبح و شام خود را بر شوهرش عرضه نماید».

9. در هر نزدیکی مستحب است همان دعای زیر را بخواند:

اَللّهُمَّ بِاَمانَتِکَ اَخَذْتُها وَ بِکَلِماتِکَ اسْتَحْلَلْتُها فَاِنْ قَضَیْتَ لی مِنْها وَلَدًا فَاجْعَلْهُ مُبارَکًا تَقیًّا مِن شیعَةِ آلِ مُحَمَّدٍ (ص) وَ لاتَجْعَلْ لِلشَّیْطانِ فیهِ شِرْکًا وَ لانَصیبًا

تیکر دفاعمه😊

در این رابطه، موارد مکروهى نیز وجود دارد که بهتر است از آنها پرهیز گردد:

1- آمیزش در شب و روزى که ماه و خورشید گرفته است.

2- هنگام غروب خورشید.

3- هنگام طلوع فجر تا طلوع آفتاب.

4- شب اول ماه غیر از ماه رمضان.

5- در شب وسط آخر ماه.

6- آمیزش بعد از احتلام در خواب.

7- آمیزش در اتاقى که بچه اى وجود داشته باشد.

8- نگاه کردن به آلت تناسلی یکدیگر هنگام آمیزش.

9- آمیزش به صورت عریان.

10- آمیزش در زیر آسمان.

11- آمیزش رو به قبله و پشت به قبله.

تیکر دفاعمه😊

12- آمیزش، هنگامى که شکم پر است.

13- آمیزش در جایى که کودکى باشد که به آنها نگاه کند یا سر و صداى آنها را بشنود، هر چند چیزى متوجه نشود.

14- آمیزش در فرصت بین اذان و اقامه نماز که مخصوص اعمال عبادى است.

15- آمیزش بدون وضو یا غسل.

16- آمیزش در شب عید قربان.

17- آمیزش در شب عید فطر.

18. گفتگر هنگام آمیزش.

19.هنگامی که قمر در عقرب است.

تیکر دفاعمه😊
12- آمیزش، هنگامى که شکم پر است. 13- آمیزش در جایى که کودکى باشد که به آنها نگاه کند یا سر و صداى ...

خیلی ممنون عزیزم فقط اینکه امشب شب پونزدهم هست یا فردا شب؟ 

2706