2733
2734
عنوان

همون خانمی هستم ک مبحث تعطیل شد

247 بازدید | 15 پست

واقعا متاسفم برای یک تعداد آدم که اینقد زود قضاوت میکنن و حکم‌میدن .و خوشحالم از حرفای یه تعداد که اون آشوب انجام اون کار پلید از ذهنم پاکیدن .ممنون خوبی هاتون .مولا علی وحضرت عباس زندگی منو حفظ کنن و مشکلات همه حل شه .شوهرم شاید خودش یه روز تقاص بدی هاشو بده .خدا همه رو میبینه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ایشالا مشکلت حل میشه

حق میدم خیلی بد حرف زدن مخصوصا همون خانومی که پست اول گذاشته بود واقعا بجای دلداری بدتر زجر میدن ادمو

بی شرف بی وجدان.... دل وپای تو بسامه... الان مسم داغانم حالم توواو خراوه 😔این تیکر بارداری هم گذاشتم برای بارداری نیس تیکر رسیدن به آرزوهامه😕واس رسیدن به آرزوهام یه‌صلوات میفرستی؟
عزیزم منم گاهی همین فکرا به سرم میزنه که خودمو خلاص کنم

ولی همیشه یه قانونی دارم که 21 روز صبر میکنم و نکته جالبش اینه که بعد 21 روز با خودم میگم واای چخوب شد من اون روز با خودم اونکارو نکردم و واقعااا خدا رو شکر میکنم

عزیزم الان هممون داریم تو زندگیمون سختی میکشیم هممون تو زندگی مشکلاتی داریم قوی باش به خاطر دخترت صبوری کن 😔🤍

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞
2706