2752
2734
عنوان

خدا منو مرگ بده الهی..

380 بازدید | 23 پست

حالم از خودم بهم میخوره  از اینک اینقدر ضعیفم..

خاک تو سر من بشه من لایق مردنم فقط ..

بی عرضم..😭😭💔کاش من بمیرم راحت شم 

همه حرفی بهم میزنن مث سگ نگاشون میکنم عرضه ندارم جواب بدم از حقم دفاع کنم 

خدا منو ور داره تازه میخامم دفاع کنم مقصر میشم ..هیچکس ک چیزی نگفته من الکی ناراحت شدم 😭💔من حتی حق ندارم از کسی ناراحت بشم

عشقموو خیلی دوست دارم برا خوشبختیمون صلوات بفرستین♡

خدا نکنه دختر وا 

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
2731
تو منی یا من تو ام  . خداروشکر من تنها نیستم آدمایی بی زبون مث من هم وجود دارن

دلم میخا خودمو خفه کنم فقط از خودم بدم میاد ایقدر آدم حقیریم

تو منی یا من تو ام  . خداروشکر من تنها نیستم آدمایی بی زبون مث من هم وجود دارن

اینایی ک زبون داره فقد خودشون واذیت میکنن مثلامن جواب سراستین زودم عصبی میشم کسی ام ب گردم نمیرسه تو دعوا وبحث اما چی نصبیم میشه یک فرد استرسی ک تن بدنت بلرزه

خدا نکنه دختر وا 

همه س متر زبون دارن شوهرشون فداشم میشه اونوقت هر چی دلش میخاد ب آدم میگ تازه جوابم بدی مقصر میشی بری..نه بهت حق حرف زدنم نداری بعدشم بری منت کشی ببخشید ر..دی بهم

ماادم معمولیا علاوه براینکه حق نداریم کسی ناراحت کنیم،نباید ناراحتم بشیم ،چون طرف بش برمیخوره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
همه س متر زبون دارن شوهرشون فداشم میشه اونوقت هر چی دلش میخاد ب آدم میگ تازه جوابم بدی مقصر میشی بری ...

حقم داری گلم ولی دلیل نمیشه خودتو نفرین کنی....

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
ماادم معمولیا علاوه براینکه حق نداریم کسی ناراحت کنیم،نباید ناراحتم بشیم ،چون طرف بش برمیخوره

دقیقا هر حرفی بهم زدن باورت میشه شوهرم الان چن روزه بهم میگ نباید بری بیرون ولی هر روز خودش بیرونه من نباید اعتراض کنم چون مقصر میشم...نباید بر خلاف حرفش جوابشو بدم چون زبون درازموو خاک تو سرم مقصر

2706