2737
2739

۲۴سالمه  یکی نگه  ۱۴ساله هستم  میدونم بعضی ها ارزو   این   سن رو دارن    ولی من متنفرم   یه دختر فسقلی خاله قزی دارم 

خودم  کوچک      از وقتی ازدواج کردم   وزنم   بالا نرفت    حتی کم تر شده  موهای خیلی  خیلی بلندی  دارم    پنج سال پیش ۴۶بودم الان ۴۲هستم شاید کمتر چون ازدواج خوبی نبوددهمش دارم غصه میخورم همسرم اذیتم میکرد  خدار شکر خونه بابا هستم   سال ب سال باید وزنم بره بالا هنوز کم  میشه    بنظرت چ مشکلی دارم       و

دوستان خیلی ها کیوت بودن دوست دان  ولی من خسته شدم   خوش ب حال اونای درشت  هستن بخودا    بنظرت باشگاه خوبه ؟؟؟

عشق💚

کیوت یعنی کوچولو؟ 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
منم مثه توام  وزنم هر سال کمتر میشه از ۴۲ رسیدم به ۳۶

چند سالته   مجردی    من متهلم  ب خاطر اوندحرمزاده   همهدمون داغون شدیم من   از کیوت بودن خوشم میو مد چون  تپلی بودم   حالا هی لاغر ... 

عشق💚
کیوت یعنی تو دل برو یا ریزه؟  

من شنیدم یعنی بامزه و تو دل برو

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
ریزه چیه  گلم      شما درشت هستین ؟؟

منظورم از ریزه خواری اینه دهانت خالی نباشه یه بند یه چیزی بذار دهنت بخور.مثل آجیل میوه شیرینی نون خشک بیسکوبیت اینا دم دستت باشه ومرتب بخور 

من اگه دائم رژیم نباشم وزنم میره بالا الان چندساله روی ۵۸تا ۶۰کیلو  وایسوندمش 

مشکلت لاغریه... کیوت که به لاغر بودن نمیگن😁البته منم میخام چند کیلو اضافه کنم نمیتونم وزنم متوسطه و ...

عزیزم خوب ریزه بودم ولی تپل  الان      لاغر شدم     یکیرمنو میبینه    انگار بچه مدرسه ای  هستی یا این بچه بچه من نیس 

عشق💚
2706