2733
2734
عنوان

میشه بعد از خوندن اسکرین ها نظرتون رو بگید بهم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 104207 بازدید | 588 پست
اسی من قبلا ی برنامه داشتم (wrp)  ی همچین چیزایی تمام پیاما پاک شده عکسای پاک شده همه چیز نشون ...

از کجا دانلود کنم؟ چجوری کار میکنه؟ خارجیه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه اسی تو چقدر ادم غیر قابل تحملی هستی 

مثل بابای منی کل زندگیمونو نابود کرد انقدر گیر میداد به مامانم که مامانم همیشه مجبور میشد بهش دروغ بگه تا دست از سرش برداره خودتو اصلاح کن اگه درست نشدی باعث آزار و اذیت کسی نشو

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘 
اسی من قبلا ی برنامه داشتم (wrp)  ی همچین چیزایی تمام پیاما پاک شده عکسای پاک شده همه چیز نشون ...

دیگ دیره تموم کردم ولی پشیمونم که تموم کردم 

عزیزم بنظر شما دوتا آقای ۳۱ و ۳۴ ساله میتونن بشینن با هم فیلم نگاه کنن ؟ تو گوشی ؟ آخه جفتشون هیکل هستن چطوری میتونن به صفحه گوشی نگاه کنن مگه اینکه کنار هم بشینن یا تو  بغل باشن 

خیلی فکرم درگیر این موضوع شده 

حودشو و دوستش خیلی چسبیدن بهم 

2728
2738
عزمزمه بعدش پرسیدم چی فرستادی گفت استیکر فرستادم  درصورتی که استیکر نبود

حالا همینجوری گفته استیکر حتما که نباید میگفت متن منم برام پیش اومده گفتم هیچی چیزی نبود یا مثلا گفتم ایموجی یا چیز دیگه

2706