2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علرضا هم میگه انقدر دنبال اینا نباش قیافت مصنوعی میشه عجیب دلم تغییر میخواداااا دو هفته پیش پیر ...

منم خیلی دوست دارم تغییر کنم بهروزم از مصنوعی شدن متنفره واقعا 

من زدم تازه لاله بود خیلی درد داشت

غضروف و جرات نکردم فعلا

کامپوزیت میخوام کنم فعلا درگیر اونممم

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2742
عزیزم من ی دکتر عاااالی میشناسم ولی خیبییییلی گرون خیلی  دکتر آهنج ولی خودم احتمالا برم هانیس ...

آخه صورته باید خوب در بیاد که آیینه دق نشه برامون😅

البته من هنوز در مراحل پاچه خواری هستم برای رضایت همسر 

بهم میگه خوبی عااالی دست کاری نکنیااا 

منم خدا نکنه چیزی بیوفته به سرم 

😶

تقصیر خودشونه لباساشون به ما میاد  من پیرن سفیداشو میپوشم استیناشو تا میزنم  حکم پیرن شل ...

من همسرم قدش بلنده تی شرتاش تا رو زانوی منه لعنتی خوش سلیقه هم هستتتت لباساش خیلی برازنده ی منه

عزیزم میشه عکستو بزاری خیلی دوست دارم ببینمت😢

‏تمام «دوستت دارم» های دنیا یه طرف، اینجا که پابلو نرودا میگه: ‏«از میان تمام چیزهایی که دیده ام، تنها تویی که می خواهم به دیدنش ادامه دهم.» هم یه طرف🧡
منم خیلی دوست دارم تغییر کنم بهروزم از مصنوعی شدن متنفره واقعا  من زدم تازه لاله بود خیلی درد ...

کامپوزیت خوب نیست واقعا 

من خالم انجام داد رنگ طبیعیشم بود 

باز الان یکسالی میگذره باز خیلی مصنوعیه 

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚
2740
آخه صورته باید خوب در بیاد که آیینه دق نشه برامون😅 البته من هنوز در مراحل پاچه خواری هستم برای ...

منم بهروزو به بدبختی راضی کردم

این دکتره عالیه طبیعیه کاراش فقط رفع نقص میکنه

زاویه فک دخترخالم زد خوب نبود اصلا

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
 من همسرم قدش بلنده تی شرتاش تا رو زانوی منه لعنتی خوش سلیقه هم هستتتت لباساش خیلی برازنده ی ...

ایناز میخوام یه سمی واست تعریف کنم بخندی😶😂

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚
آرایشش خوبه ولی برای این آرایش قیمت خیلی بالاست چون خیلی کاری نکرده. بله نگو عروسی بگو عروسی برادرمه ...

اره گرون میگیره

نمیگم عزیزم قرار شد بگم خواهر عروسم حالا یا خواهر دوماد... 

منم خیلی دوست دارم تغییر کنم بهروزم از مصنوعی شدن متنفره واقعا  من زدم تازه لاله بود خیلی درد ...

لاله ک درد نداره

من شال میخواستم بذارم از درد گریم میگرفت

کامپوزیت من خیلیییی طبیعی شد

یادم بنداز عکسشو برات بذارم

واقعا راضی بودم از دکترم

لاله ک درد نداره من شال میخواستم بذارم از درد گریم میگرفت کامپوزیت من خیلیییی طبیعی شد یادم بن ...

اره بزارر

ایناز کجا رفتی؟ واحدی چند؟ 

من ی جا رفتم واحدی 1/700 کارش خوبه 

2706