2733
2734
وای خدااا بهروزه هاااا🤣🤣🤣🤣🤣خسیساااا  چ خوووب منم میخوام بزننممم ولی بینیمو گفت نیاز ...

منم میخوام چونمو بزنم 

کدوم کلینیک میری تو مصی جان 

من توی تحقیقم🤦🏻‍♀️

خیلی دو دلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه عزیزم میفرستم 🤣🤣🤣🤣🤣

راستی معصومه رفتم با اون پیجه همکاری کنم ها 

عکس اینا توی دوتا لباس گرفتن 

شنبه میرسه دستم 😅

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚

این دوتا عروس بنظر من خیلی خوشگلن اگه توهم خوشت اومد میتونی بگی اینطوری ارایشت کنه خیلی خوشکله

البته واسه عروسی بهتره تا عقد

حالم اونجوریه که اخوان ثالث میگه: خواهم که به خلوت کده ای از همه دور، من باشم و من باشم و من باشم و من..... 
2731
خسیسن واقعا گناه داره بچم ولی     منم بینیمو میگفت کجاشو میخوای فیلر بزنی انقد ...

زاویه فکا خیلییی غیر طبیعی شدن ایناز نزن

ول کن بینی اگ لازم نداری نزن

همون چونه بسه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
خسیسن واقعا گناه داره بچم ولی     منم بینیمو میگفت کجاشو میخوای فیلر بزنی انقد ...

زاویه فک خیلی باحاله منم خیلی تو فکرشم 

اما آقا بالاسر هنوز اجازه نداده😐🤦🏻‍♀️

منم میخوام چونمو بزنم  کدوم کلینیک میری تو مصی جان  من توی تحقیقم🤦🏻‍♀️ خیلی دو دلم&nb ...

عزیزم من ی دکتر عاااالی میشناسم ولی خیبییییلی گرون خیلی 

دکتر آهنج

ولی خودم احتمالا برم هانیس کلینیک کاراشون خوبه 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
راستی معصومه رفتم با اون پیجه همکاری کنم ها  عکس اینا توی دوتا لباس گرفتن  شنبه میرسه دس ...

خیلیم عالی 😍😍😍😍👌👌👌 موفق باشی

اخیییی عزیزم بابا ها که عشقن چیزی نمیگننن

تقصیر خودشونه لباساشون به ما میاد 

من پیرن سفیداشو میپوشم استیناشو تا میزنم 

حکم پیرن شلوار واسم داره😂

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚

آرایشش خوبه ولی برای این آرایش قیمت خیلی بالاست چون خیلی کاری نکرده. بله نگو عروسی بگو عروسی برادرمه که زیاد ازت پول نگیره

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
این دوتا عروس بنظر من خیلی خوشگلن اگه توهم خوشت اومد میتونی بگی اینطوری ارایشت کنه خیلی خوشکله البت ...

اره زیبان دومی بهتره

ب قول شما برای عروسی بهتره

زاویه فکا خیلییی غیر طبیعی شدن ایناز نزن ول کن بینی اگ لازم نداری نزن همون چونه بسه

علرضا هم میگه انقدر دنبال اینا نباش قیافت مصنوعی میشه

عجیب دلم تغییر میخواداااا

دو هفته پیش پیرسینگ گوش زدم از درد هلاک شدمااا غضروف واقعا درد داره 

2706