2737
2734
عنوان

❌❌❌تصمیم گرفتم از شوهرم جدا شم اسکرین شات پیام هامون❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 74124 بازدید | 433 پست
نمیام ولی گاها افکار منفی میاد تو سرم که اگه جدا شم چیکار کنم؟  حتی نمیتونم تصور کنم بعدنا یکی ...

عزیزمم میفهممت اما بخدا بعد عروسی با این رفتاراش متنفرم میشی...اما خب با عجله تصمیم نگیر قشنگگگ حرفاتو بزن اونم تنها نه جلوی بزرگترا و بنویس امضا کنن که نه کارت حقوق بهش میدی نه خرج خونه میکنی تا فردا یه جور دیگه اذیت نکنه نگه حقوقت برا منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوابشو زدن امروز ؟ دیدی؟؟

قبول شدم

به هرچی بخوای میرسی!! من دو هدف تو زندگیم دارم! ۱:معلم شدنم۲:کاهش وزن ۱۱کیلویی!!  هرروز قراره علاوه بر تاپیک های شخصی دوتا تاپیک بزنم:  تاپیک غذا و کالریی که اون روز استفاده کردم و تاپیک ساعت مطالعه و حسم نسبت به اون روز...  برا موفقیتم صلوات بفرستید متشکرم... 
احتمال قبولیم زیاده متاسفانه!  مطمئنم بعد قبولیم میان التماس میکنن ک عروسیمو بگیرن

تا حالا به کسی نگفتم طلاق ولی واقعا متاسفم برات اگه زن این آدم بشی 

من بودم طلاق میگرفتم بعدم اینقدر تلاش میکردم اینقدر موفق میشدم که تمام عمر حسرتم بخوره 

ببینم اگه فردای عروسی خدایی نکرده یه اتفاقی برات افتاد چکار می‌کنه؟؟؟این آدم بدرد تکیه کردن نمیخوره

2731

این اقا شما روبخاطر خودتون نمیخاد بخاطر موقعیتتون میخواد فردا که به یجا برسی براش عزیزی یه روزیم که به هر دلیلی نتونی کار کنی باید ادا اسول اینو تحمل کنی ادم باید خودش تصمیم بگیره نه این که بقیه براش تصمیم بگیر حتی اگه شوهرشون باشه 

2740
قبول شدم

خداروشکر عزیزم بسلامتی 

الان تکلیفت با شوهرت چیه؟ میخوای چکار کنی 

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
قبول شدم

عزیزم انشالله که هر چی بصلاحته همون پیش بیاد 

واست خوشبخت بشی عزیز جان

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت