2737
2734

نداريم، نيست!

از پس مخارج بر نمیاییم!

گـرون ميشه، پولا رو دزدیدن، اختلاس شد، سال بعد میخواد قحطی بیاد!

🔹صحبت از "نداری" كودك را نا امن می كند!

شاید باور نکنید امروزه دغدغه خيلی از بچه ها همينه كه "بالاخـره بابام پول داره يا نه؟"، "پول بابام تموم شده؟" اگه تموم شه، چـه اتفاقی برامون می افته؟"

🔹پدر و مـادر بايد تفكر "فراوانی" را در خانه حاكم كنند.

🔹کودک نباید درگیر مسائل اقتصادی ما، بی پولی و تحریم و... شود.

🔹اولين نا امنی اقتصادی در خانواده،‌ ترويج تفكر "نداری" است.

🔹تفكر "فراوانی"، به معنی خوش خيالی و گول زدن خودمان و فرزندمان نيست. بلكه برای کودک ايجاد امنيت روانی است.

🔹کودک توان حل مشکلات مالی ما و کشور ما را ندارد.

🔹خودش را ضعیف و ناتوان میبیند و گاه حتی فکر میکند خودش عـامل این بدبختی و شرایط است.

🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣🐣

https://chat.whatsapp.com/JULPy0OLjnnKUvQl1CQHV2

❗ اگر لینک فعال نبود لینک رو کپی پیست کنید درست میشه

❗ در واتساپ اعضای جدید پستهای قبلی را نمی‌بینند صبور باشید پستهای جدید را ببینید

واقعا موافقم خواهرشوهرمن جوری بچه هاشو از کوچیکی عادت میده به نداری و نق و ناله برا پول که بچه ۸ ساله همش رو زمین دنبال یه چیز با ارزشه یه چیزی مثلا پول یا طلا بجوره سخت میشه ازش گرفت مادرشم اصلا نمیگه مورد داره برندار فقط دنبال یه چیز مفتی ان یا چیزی بجورن به اموالشون اضافه کنن .آدم انگشت به دهن میمونه اصلا 

بچه همش دنبال اینه چی و کجا بگیره که ارزون بشه یا مفت دربیاد 

لجم میگیره از کاراشون

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728