2752
2734
عنوان

۴۰ نفربیان براشون سوره القدر بخونم بیاین همتون🤲😔

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 108 پست
الهی گره های زنگیتون معجزه وار و از جایی که گمانش نمیبری باز بشه. روسجاده نشستم، برای حاجترواییتون ...

عزیزدلم برای شفا میرضیمون دعا کن😭😭😭تا۳۰ ساعت دیگ اگ بهوش نیاد  دستگاها رو قط میکنن تووخدا دعا کنین براش داریم دیوانه میشم ۴.۵ تا بچه دار کوچیکه ۳ ماهس

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها برای شفای مریض استارتر نفری یه حمد بخونید ممنونم  منم براتون صلوات میفرستم  @مائد ...

سلام پنج مرتبه حمد شفا خوندم عزیزم 

ان شاالله شفای عاجل و کامل حاصل بشه💚 

التماس دعا

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731
سلام پنج مرتبه حمد شفا خوندم عزیزم  ان شاالله شفای عاجل و کامل حاصل بشه💚  التماس دعا

خیلی ممنونم عزیزم محبت کردی 

الهی آمین 

حاجتت روا 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
بچه ها برای شفای مریض استارتر. یه حمد بخونید ممنونم منم براتون صلوات فرستادم  @شیداr   ...

3مرتبه حمد خوندم عزیزم ان شاءالله شفا پیدا کنن ب زودی زود

خدایا خودت برام معجزه کن.
بچه ها برای شفای مریض استارتر نفری یه حمد بخونید ممنونم  منم براتون صلوات میفرستم  @مائد ...

خوندم گلم.ممنونم

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
ممنونم عزیزم محبت کردی الهی آمین 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
@ماریا_مقدس     @نگاررها     @عاشقی     @دیوید_کاپرفیلد &nbs ...

اون روز بالاخره نرفتی چرا زن داداشش مریض شده الهی به حق این روزای عزیز سالم و سلامت بشه برگرده به خونه و زندگیش الهی امین

الهی خدا شفا بده عزیزم خدا به بچش رحم کنه براش حمد خوندم و صلوات فرستادم

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.