2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وسواس فکری و افسردگی با اول ورزش، دوم گوش دادن پادکست و سخنرانی، سوم با نسخه زیر خوب شد

. نسخه من رو انجام بده عالی میشی. بعلاوه ی ورزش سنگین به خصوص شنا

1_ در صورتی که مشکل کلیه و فشار خون ندارید، ده تا آمپول ب کمپلکس ایرانی هر دو روز یا سه روز یکی یا هر پنج روز یکی، بسته به میزان ضعف تا ده تا تموم شه. بعد هم هر ماه یکی. البته اگر ضعف بدنی شدید دارید تا هفته ای یه دونه هم مجازید
2_هر شب قبل خواب و هر صبح ناشتا، نصف گردو، نصف ق م زنیان، نصف ق چ سیاهدانه بریزید توی دهان و مثل آدامس بجوید و با یه لیوان آب جوش و گلاب و عسل قورت بدید.
3_ هر شب پنج تا هفت دانه انجیر و یه قاشق مویز طبیعی که با آفتاب خشک شده روتوی نصف لیوان آب گرم بریزید و صبح نصف دیگه رو آب جوش بریزید و به جای صبحانه بخورید، خود انجیر و مویز رو هم بخورید. نیم ساعت بعدش می تونید صبحانه بخورید.
3_در طول روز به جای چای، آب جوش اگه دوست داشتید با بیدمشک و گلاب قاطی کنید و بخورید
4_ در کل شربت بیدمشک و گلاب زیاد مصرف کنید

4_گاوزبان گیلانی ، استخدوس، بابونه، نعنا، گل محمدی، بادرنجبویه، سنبل الطیب، میخک
از هر کدوم یه کم بگیر و هر روز یکیش رو دم کن و یه لیوان صبح و یه لیوان عصر بخور.
فقط گاوزبون و استخدوس رو قاطی کن.
دوغ و سرکه رو هم کلا ترک کن.
5_تا سه ماه روزی دو تا فرفورت دئودنال یا  فرفورت گاین با یه فولیک  اسید 5بخور اگه مشکل کبدی ندارید

۶.قرص گیاهی آرامبخش ریلکس هرب بگیرید از دارو خونه یا اینترنتی. روزی دو تا بخورید. عصاره گل ساعتیه. عالیه

2731