2737
2739
عنوان

متاهلها بیایین

303 بازدید | 40 پست

شما چطوری از شوهراتون قول میگیرید

یا مجبورشون میکنید مطابق توافقتون رفتار کنند؟

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار

باید قلقش دستت باشه 

الان خیلی ماراحتم وگرنه میگفتم بهت 

کسی هس من براش دردو دل کنم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واقعا کلافه شدم

کلی باهاش حرف میزنم ،سر مسایل توافق میکنیم .. بعد چند روز باز برمیگرده سر کوچه اولش!😕

خدایا چنان کن سرانجام کار                                      تو خشنود باشی و ما رستگار
2731
2740
من واقعا کلافه شدم کلی باهاش حرف میزنم ،سر مسایل توافق میکنیم .. بعد چند روز باز برمیگرده سر کوچه ا ...

دقیقا امروز سر همین موضوع با همسرم دعوا کردم.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
باید قلقش دستت باشه  الان خیلی ماراحتم وگرنه میگفتم بهت  کسی هس من براش دردو دل کنم

راهکاری بلدی واقعا؟

خسته شدم😓

من واقعا کلافه شدم کلی باهاش حرف میزنم ،سر مسایل توافق میکنیم .. بعد چند روز باز برمیگرده سر کوچه ا ...

جای سختش همینجاس ماهم بلد نیستیم

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
راهکاری بلدی واقعا؟ خسته شدم😓

والا باید بدونی قلقش چیه خودش چه کارا دوس داره براش کنی موقعی که خوشحاله یا دستش پره درخواستی کنی

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
من سعی میکنم بدون جنگ و دعوا حرفامو بهش بزنم با ارومی تمام ازش قول میگیرم

چطور یادش نمیره؟

بچه که نیست بخوام تهدید یا تنبیهش کنم!😔

2706