2733
2734
عنوان

جنجال ماشبن

186 بازدید | 44 پست

سلام. خیلی امشب ناراحتم وسراین موع قدیمی کتک هم خوردم تحقبر وفش ناموسی شنیدم.حالم بده خیلی ید

منو شوهرم ی پولی گذاشتیم ماشین گرفتیم حالا زده زیرش میگه نمیشه توسواربشی چون کارش بیرون شهره و میگه یبارتصادف کنمموندم بی پول روزمزده. میگه بخاطر کار دارم میرم باید توهم درک کنی البته ماشین بنام منه. انقدر امروز گریه کردم کتک زده و فش شنیدم اخرصم خودشم گریه کرده خودشو زده . اصلا شب خوبی نیست اصلا. من نمیتونم اینو تحمل کنم حس میکنم سرم کلاه گذاشته اصلا توکتم نمیره‌ .میگم چرااولص گفتی میدم بهت الان میگه نه. میگه اونوقت کارم خودشهر بود الان یروز نرم پول نیست روزمزده. 

حق باکیه؟ البته حق بامتم باشه بخاطر شدت دعوای امروز مجبور دیگه حتی اسمشم نیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه کلاهی رفته سرت وقتی ماشین به اسم خودته؟!  نمیدونم چرا بعضی زنا زندگی رو برا خودشون زهر مار ...

همه مسئوایت بچه بامنه ببرم بیارم حاضر نیست حتی پول رفتوامد بده همرو بابام میده. اصلا کاش بهم پول نمیداد زهرمارم کرده 

حق با شوهرت خرج زندگی واجب‌تره تو میتونی اسنپ بگیری جایی میری وبعد از کار شوهرت باهم برید بیرون 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
هرچی به دهنص اومد گفت قراربود بخانواده هافش ندیم ک دادهرچی بگم کمه انقدرحرفای یدزد خدامیدونه

معلومه کنترلش رو‌ کاملا از دست داده چون هم خودش رو زده هم تورو

والا من پول ماشین رو صفر تا صد دادم زیر پای شوهرمه. مگه شوهرم باش چیکار میکنه؟! بنده خدا هر چی دربیاره برا خونمون خرجش میکنه

2738

اولا که این کلاه سر گذاشتن به حساب نمیاد ثانیا ایشون که ۲۴ ساعته سرکار نیست بالاخره تایم بیکاری و خونه بودن داره یا باهم برید بیرون اون مواقع شما رانندگی کن ثالثا اقایون اکثرا از رانندگی خانمها میترسن و وقتی یه ماشین داشته باشند دوست ندارن خانم استفاده کنه چون میگن احتمال تصادف و خرج زیاده 

به هر حال سعی کن با سیاست و کم کم شمام بعضی وقتام استفاده کن 

کاربری قبلی م تعلیق شده …..

منم اصلا نمیتونم کنار بیام جای قشنگ حرف زدن میگه دلم خاسته خوب کردم شرایط عوض شده. دسگه نمیتونم بوم دست تو. دلم گرفته . همه بلدن بعد منکه باابام اینهمه پول داده اجازه ندارم سوارماشین بشم

اولا که این کلاه سر گذاشتن به حساب نمیاد ثانیا ایشون که ۲۴ ساعته سرکار نیست بالاخره تایم بیکاری و خو ...

ببین هرحامیخام میبره ولی نمیزاره پشتش بشینم منم یه دختریم که شدیدا دنبال پیشرفته بابام نصفشوداده چجوری اجازه ندارم سوار بشم

خیلی برات ناراحت شدم😔😔 کاش پیشت بودم حداقل آرومت میکردم

چقدرمهربونی مرسی. من نمیتونم ب خانوادم بگم پدرم شدیدا عصبیه. میاد مطمینا دعوا و روشون تو روی هم بازمیشه من همیشه باید کوتاه بیام حتی اگر کتک خوردم. قول میده ولی بعدش بازهمینه. 

لبام بهد کرده . ازخونه بیرونم کرد .توخیابون بودم تااومده دنبالمون توماشین بحثم شد زد تودهنم 

دقیقا منم حدود ۱/۵ سال ماشینم کلا دست همسرم بود چون ماشین خودش رو فروخته بود و ماشین ندلشت در حالیکه منم ساغلم و هرروز میرم سرکار بچه هم با منه اما گفتم اشکال نداره صبح ما رو برسون بعدازظهر با اسنپ برمیگردیم اتفاقا همیشه هم میگم عالی بود بدون دردسر میرفتم میومدم چشام رو توی اسنپ راحت میبستم تا خونه اما وقتی خودت راننده ای همه ش ترافیک موتوری شلوغی چراغ قرمز راننده عقده ای و …..

کاربری قبلی م تعلیق شده …..
2706