2733
2734
عنوان

بچه ها بیایید ببینید آشپزخونمو .نظر بدین همیشه تمیزه

| مشاهده متن کامل بحث + 212599 بازدید | 1321 پست
دیگه همینه دیگه عوضش وقتی کثیفه تمیزش میکنی یه صفایی پیدا میکنه😅😅

اره.من یه ادم وسواس رو مرتبی بودم ولی واقعا با بچه خیلی تنبل شدم یعنی کلا افسرده شدم چون هی من تمیز میکردم ولی فایده نداشت حتی یه مدت عصبی شدم.دست خودم نیست.خونه بهم ریخته باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ان شالله وضعتون بهتر میشه و هر چی میخوای میخری..... ولی الان دیگه وسیله ها رو معمولا می‌زارم داخل کا ...

ممنونم اره کمتر ولی چندتا خوشگل وشیک ک روح بده ب آشپزخونه من خودم ازشلوغی متنفرم

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
اره.من یه ادم وسواس رو مرتبی بودم ولی واقعا با بچه خیلی تنبل شدم یعنی کلا افسرده شدم چون هی من تمیز ...

منم شبا خیلی افسرده میشم بعد میگم تمیز یا کثیف فرقش چیه اره خواهر تمیزی دل و دماغ میخواد که ما نداریم🙂

چیکار میکنید که روحیتون خوبه منکه دیگه اصلا به تمیزی فکر نمیکنم.🤔

من اگر تمیز نباش عصبی میشم یه جور وسواس بدی رو آشپزخونه دارم مثلا دارم غذا میپزم یا شیرینی و... بهم باید اپن و اینا مرتب باش نباش نمیتونم بپزم. نمیدونم چجور بیان کنم ولی وسواس بدی دارم ک فقط برا آشپزخونست وگوشیم الان گوشی منو ببینید صفحش خلوت همرو پوشه کردم پیامای وات وتلگرام وگوشیم وپاک میکنم پیام باشه سرسام میگیرم. ولی پذیرایی واتاقا دوروز شده ول کردم همونجوری بهم ریخته

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
2740
اره مستاجریم متنفرم از این ابگرمکنه .من ب غیر از گاز باید ابگرمکنم تمیز کنم ژ😁😭

منم با ابگرمکن چنین مسله ای دارم بغل گاز و سفید

شما با چه شوینده ای تمیزش میکنی؟ 

چند روز یکبار؟ یا هر روز

اره تمیز من هردقس یه اسپری پر کردم وایتکس کله خونرو طی میزنم سینک و ظرفامم همینجور وایتکس وایتکس دست ...

عزیز مصرف زیاد وایتکس به ریه اسیب میزنه 

برا ظرف مناسب نیست مگه در موارد الزامی فقط استفاده کن

بعد استفاده برای ظرف حتما چندین و چندبار با کف بشور اثرش بره

شوینده خیلی داریم که خیلی بهتر از وایتکس

تاید 

جوش شیرین و سرکه 

سیف 😍

خمیردندان 

صابون رنده شده 

شامپو فرش

گاهی ترکیب اونایی که با هم میسازن 

مثلا نمک بپاشی  و بعد لیموترش