2733
2734
عنوان

بچه ها بیایید ببینید آشپزخونمو .نظر بدین همیشه تمیزه

| مشاهده متن کامل بحث + 212566 بازدید | 1321 پست
دوست عزیز هنوز نفهمیدین این روانی سر کارمون گداشته اصلا باهاش بحث نکنین خودش میره گم میشه

اره وقتی دیدم هر پیشنهادی میدم جواب نمیده و فقط،جواب اونایی و میده که خندیدن به مسخره بازیش  فهمیزم دروغ میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا لازم به گفتن نیست بیننده اگه درکش برسه  اولین چیزی به ذهنش میاد اینه که امکان تعویض نداره ...

اخه بعصی ها فک میکنن استارتر خودش شیرین عقله عقلش نمیرسه رنگ کابینت و عوض کنه  یا ابگرمکن جاش اونجا نیست

استارتر باید تو جواب کامنتهاشون بگن

چقد تو باهوشی من خودم عقلم نمیرسید

دقیقا دست خودش نیست ولی خیلی استارتر با سلیقست همه چی رو منظم چیده اپن رفت مطبخ جاشو گرفت بعد یه مدت ...

اه اه اه چندش🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮😰😰😰😰🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2740
اخ که مونده به دلم خونم مرتب باشه.کثیف نبست هیجیش سرجاش نمیمونه دخترم نمیزارم.

بیخیال فدای سرت اینقدر وقت برای تمیز کردن داریم حالا باید بذاریم بچه هامون بچگی کنن 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
داخل کامنت های همون پیج بگو که کلاهبرداره.. ما که اون پیج نمی‌ریم ،اما فالوورهاش میبینن

کامنتاش بستست خواستم گزارش بزنین و مسدودش کنید

حَواسِتو بدع بهـ #ماهتـــ چراغایـ شهر اَرزِش ندارَن.
اره حتما امتحان میکنم خودمم دلم به حالشون میسوزه آب دماغم میریزه. همش هم میگن مامان جون چرا خودت نمی ...

وای وای یعنی چی که آب دماغم میریزه خجالت داره والا ،مارو مسخره کردی؟ وای حالمو بهم زدی 

خانوووم حتی اگه درد بی درمون هم باشه و آب دماغت میریزه ، یه ماسک چیزی بزن حداقل اه اه اه اه اعصابمو خراب کردی 

منم خیلی دلم میخواد برچسب یخچالمو بکنم ولی نمیشه که... احتمالا جاش به شکل ناجوری بمونه. راهکاری داری ...

من برچسب میوه و چی زده بودم به یخچال بعد اومدم بکنم خوب در نیومد اومدم گاز پاک‌کن زدم ایقد تمیز شد و برق میزد

خیلی هم مرتب وخوبه آشپزخونت انشالله خوشبخت بشی و دلت توی خونت خوش باشه 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2706