2737
2734
عنوان

بچه ها بیایید ببینید آشپزخونمو .نظر بدین همیشه تمیزه

| مشاهده متن کامل بحث + 212566 بازدید | 1321 پست
دوباره میشورمشون بعد خورد کردن. همه غذاهام که پیاز میخواد بعضی وقتا دخترخالم واسم خورد میکنه سرخ میک ...

راه حلت فقط بلندر هست

ازین کوچیکاش بگیر مارک گاسونیک هفتصد تومن خوبم هست جنسش  بزار بغل گازت هرروز استفاده کن

سرمو بدم به عقب دستم رو چاقو میبره🤔

وای خدا جدی شما زنی یعنی اصلا باورم نمیشه هیچ زنی چنین بی رحمی به بچه هاش بکنه که هر روز کثیفی های دماغش بده به خورد بچه هاش از این ماسک های پارچه ای بپوش خووووو به خدا دل و روده ام همش داره میپیچه بهم از حرفاتون گناه دارن اون طفلیا هر روز بهشون میکروب و کثافت کاری میدی مدیونی به قرآن به خودت بیا 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه آشپز خونه خودتون رو ببینیم آخه خیلی رک حرف زدی برام جالبه ببینم 

به نظر شما رک بود ؟

براش وحشتناکه همچین اشپزخونه ای که یه نفر داره با خانواده ش اونجا زندگی میکنه و براش عزیزه 

دل چرکین کردن بقیه درباره زندگی و وسایل زندگی به نظر من رک بودن نی 🧐

حالا متوجه م شما خواستی بی احترامی نکنی از کلمه رک استفاده کردی عزیز 🤗

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738
وای اینقدر تکرار نکنید اینو لطفا  کافیهههههه دیگهههههههه 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

آخه قبول نمیکنه کارش اشتباه که باز تکرار می‌کنه گناه دارن اون بچه ها 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
واووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

چی شد عزیزم

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2706