2737
2739
عنوان

شنبه نوبت سزارین دارم استرس دارم🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 58 پست
اینجا یجوریه که اگه رفته باشی پیش یه دکتری بعد بخوای بری دکترتو عوض کنی دکترا قبول نمیکنن میگن برین ...

عجب 

مطمعن باش خدا خودش بهترین راه خودش میزاره جلو پات 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
من چون شاغلم میتونم همزمان هم شیر خودمو بدم هم شیر خشک؟ بچه میخوره همزمان دوتاشو

بعضی بچه ها اره ولی بعضی بچه ها مثل بچه ی خواهر شوهرم تا شیشه دادن بهش دیگه شیر مادرشو نخورد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من چون شاغلم میتونم همزمان هم شیر خودمو بدم هم شیر خشک؟ بچه میخوره همزمان دوتاشو

پسر من تا شش ماهگی فقط شیر خودمو میخورد، ولی زیاد مقوی نبود بعدش دیگه شیر خشکم شروع شد و هردوش بهتر بود ،به نظرم بشه ولی بستگی به بچه داره دیگه هرچی خیره

2728
عزیزم خیلی دعام کن موقع زایمانت

باشه حتما عزیزم 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
معلومه  ادم ك مجبور باشه بايد جور كنه اين پول شيراز هستم

اره دیگه چاره ای نیست چکار میشه کرد

2740

ای جانم 

انشالا بسلامتی 

منم خودم سزارین خواستم 

شب قبلش رفتم حموم گفته بود فقط شیو بکنم موبراینا نه 

شام سبک .من جوجه خوردم بدون برنج 

بهدشم پمپ دردهست اصلا هیچی نمیفهمی 

نگران نباش

منم تازه ۴ ماه زایمان سزارین داشتم ....عالی بود ....سر بچه اولم طبیعی بود مردم وزنده شدم ....ببین خد ...

شما عوارض سزارینت از بین رفت منم میخوام دومی رو سزارین کنم ولی از عوارض بعدش میترسم از طبیعی هم میترسم افتادگیم بیشتر بشه کنترل ادرار نداشته باشم 

شما عوارض سزارینت از بین رفت منم میخوام دومی رو سزارین کنم ولی از عوارض بعدش میترسم از طبیعی هم میتر ...

من عوارض دارم  هنوز جای بخیم میسوزه یا شکمم سر بعد ۴ ماه اما اما هزار بار بهتر از طبیعی بود برای من ...تجربه که من داشتم این که از شیاف دیکلوفناک خیلی استفاده کن من ۴تا پشت هم میزاشتم ...با شکم بند شکمتو ببند باعث میشه شکمت تکون نخوره ..وثابت باشه ...این خیلی تاثیر داره ..