2733
2739
عنوان

نظرتون راجع به این خبر و تجربه های شخصیتون

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 33 پست
منهم برخورد زننده از هم دکتر و هم پرستار زیاد دیدم. طرف اصلا عارش میاد توی صورتت نگاه کنه و جوابتو بده بسکه از خود راضی و عصا قورت دادس. بخدا یبار خودم دیدم یه دکتر خیلی معروف به مریضی که اعتراض کرده بود که چرا منشی بصضیا رو بدون نوبت میفرسته تو چلوی همه با عصبانیت گفت تو بتمرگ حرف نزن. مرد بیچاره سکه یه پول شد. اونوقت میگن ما خودمون باید حقمونو بگیریم که نتیجش بشه این
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان ثنا جون منهم خیلی اعصابم خورد شد همش میگم خدا کنه اشتباه باشه. امیدوارم یه نفر که اونجا کار میکنه و از جریان کامل خبر داره بیاد و ما رو روشن کنه
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
من تحمل ندارم این خبرا رو بشنوم.دخترم 20 روزگی حالش بد شد بردمش مرکز استان 3 روز بستری بود هیچ فرقی نکرد بچم داشت جلوی چشام آب میشد .بعد یه فوق تخصص اومد بالای سرش خداشاهده کیفش زیر بغلش بود فقط یه نگاه بهش انداخت و رفت بعد همسرم پرسید مشکلش چیه میگه چیزی نیست. اخر شب بچم رو با رضایت شخصی مرخص کردیم آوردیم یه شهر دیگه. بعد دکتر اینجا با یه لمس روی شکمش متوجه شد مریضی دخترم چیه. آخه یکی نیست که بگه تو دکتر شدی که کیفتو زیر بغل محکم بچسبس که کسی نبره.

دعا کنیم واسه عاقبت بخیری بچه هامون.

2742