2737
2734

دخترا اونایی که بروجردن بااتوبوس رفتین تا حالا همدان بلیطشو از کدوم ترمینال شد واینکه راحت وبیدرسر بود یانه چون نرفتم من 🤕

اقا بروجردي ها ي روز قرار بزاريم بريم پارك بانوان😍😂؟؟

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من رفتم اما ن با اتبوس با شخصي 

نازگل جانم 🌸تك گل باغ زندگيم🤱🏼مرحم دردام توي تمام بيكسيم❤️از خدا ميخوام دختركم دلبركم عمرت يلدايي دلت دريايي و روزگارت بهاري باشد...💋
2731
2738
منم شنیدم با شخصی حالا خوبه مطمعنه؟

شخصي منظورم ماشين خودمون خواهر 

با سواري بري ام ميشه اره چرا ك ن 

اما من اگ تنها برم اتبوس رو ترجيح ميدم

خیلی دلگیره.

ن بابا خوبه محيطش دوس داري بري ونايي يا نظام آباد ك دلت وا بشه؟😂😂😂

شخصي منظورم ماشين خودمون خواهر  با سواري بري ام ميشه اره چرا ك ن  اما من اگ تنها برم اتب ...

اره اتوبوس بهتره بدبختی ترمینال شرق نمیره همدان میگن یه ترمینال دیگس که اتوبوی میبره نمیدونم اما کدوم

2706