2733
2734
عنوان

تهمت زدن بهم...

276 بازدید | 13 پست

سلام دوستای عزیزم 

چند ماه با یه اقایی به قصد اشنایی ازدواج وارد رابطه سالم شدم

خاهرم برگشته به مادرم گفته مراقب دخترت باش آبرومونو نبره باردار بشه کار بره دستت ، خواهرمم یه دختر ۱۶ ساله داره که آمار خودشو و دوس پسراشو دارم ولی تاحالا هیچوقت بدشو نگفتم ، مامانمم اون روز با بغض برام تعریف کرد نمیدونم چه رفتاری با خواهرم داشته باشم اهل اینجور زخم زبونا نبود

خیلی دلم شکسته

چه بیشوره

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

من زیاد تهمت شنیدم فقط گفتم خدایا سپردم ب دست خودت و امام حسین شک نکن رو سفید میشی و خدا تقاص دل شکستت رو میگیره و همین تهمت برمیگرده ب خودشون بمون و تماشا کن 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بش بگو حواستو و زندگیتو جمع دخترت کن دیگه ازدواج کردی مسائل خونه پدری به تو مربوط نیست

زیادی سرت اینوری باشه مجبوری برای دختر خودت سیسمونی تهیه کنید 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
من زیاد تهمت شنیدم فقط گفتم خدایا سپردم ب دست خودت و امام حسین شک نکن رو سفید میشی و خدا تقاص دل شکس ...

منم خیلی شنیدم ولی اونقد ناراحت نشدم چون ادمای بی ارزش زندگیم گفتن اما الان خواهرم😔😔

2738
بش بگو حواستو و زندگیتو جمع دخترت کن دیگه ازدواج کردی مسائل خونه پدری به تو مربوط نیست زیادی سرت ای ...

من هیچوقت نمیخام کار دخترشو بزنم تو روش ولی ناراحتم میخام سرد باشم

من هیچوقت نمیخام کار دخترشو بزنم تو روش ولی ناراحتم میخام سرد باشم

پس حالا حالا حرف میشنوی

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
بش بگو حواستو و زندگیتو جمع دخترت کن دیگه ازدواج کردی مسائل خونه پدری به تو مربوط نیست زیادی سرت ای ...

ارام جون دلم نمیخاد بچه و شوهرشو وارد موضوع کنم میخام به خودش بگم که میدونم دخترت چکارس 

و سرد باشم باهاش

منم خیلی شنیدم ولی اونقد ناراحت نشدم چون ادمای بی ارزش زندگیم گفتن اما الان خواهرم😔😔

دیگه پیش میاد من خواهرم بود که الان میگم خدایا تو دار دنیا ی خواهر دارم تو رو خدا مواظبش باش و بختش رو باز کن خوشبخت بشه جونمو میدم بهش اما خدا از حق خودش میگذره از حق بندش نه منم 17سالم بود خواهرم آبرومو برد خواهر بزرگم کاری کرد تا حد مرگ از بابام کتک خوردم تو ناراحتی گفتم خدا ازت نگذره هر روز اشک بریزی الان من ازدواج کردم خواهرم هنوز مجردها از من بزرگ تره هر روز ناراحته حالا من هر روز اسم خدا رو میارم که خدایا تو ببخش تو بزرگی کن خواهرم ازدواج کنه خوشبخت بشه 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
این روزا خیلی دلم شکسته

قریونت برم دلتو بسپار ب خدا و امام حسین خودشون درمون دلت میشن شما پاکی خدا می‌دونه و شما برات مهم نباشه هیچی خدا مواظب شما هست