2733
2734

بچه ها من به یه نفر علاقه مندم ولی خب منو نمیشناسه فقط از طریق اینستا دسترسی دارم بهش داییش میتونم بگم مهربون هست بهش پیام دادم گفتم به خواهر زاده شما علاقه مندم🥺😂 بهم گفت به سلامتی😂🥺 گفت به خودش پیام بدید بگید گفتم نمیشه داد گفت چرا گفتم خب سین میزنه جواب نمیده بعد ولی خب بچه ها بهش ابراز علاقه نکردم ها اصلا ولی میدونم سین میزنه ،گفت اینقدر پیام بده تا جواب بده برای هدفت بجنگ😂🥺 گفتمش میشه من میشناسمش ولی نه به اندازه شما میشه بیشتر راجبش بهم بگید دیدم گفت ببخشید دیگه داره شخصی میشه😂💔😐 گفتم بله قصد جسارت نداشتم و فقط راجب اخلاقش  و اینا گفت بهش اینقدر پیام بده تا جواب بده من ... رو بزرگ کردم فقط همینو میتونم بهت بگم گفتم پس بهترین خواهر زاده دنیا رو دارید گفت مرسی لطف دارید خلاصه گفتمش ایشالا که به خواسته هاتون برسید و بهترین اتفاق ها واستون بیفته گفت مرسی عزیزم و همچنین تو هم😂😂 حالا از اول پیام که چی گفتمش فالوش کردم بک داد بعد بهم پیام داد گفت سلام ممنون گفتم خواهش میکنم گفتم خوشحال شدم که پیام دادید گفت خوشحالم که خوشحالی گفت اسمت چیه خودت معرفی کن گفتم... بعد گفتم یه سوال میخواستم بپرسم خواهش میکنم بهم راستش رو بگید😂😂😂😐 البته ببخشید ها گفتم شما تا حالا در طول زندگیتون به کسی علاقه مند بودید😂😂 گفت آره فکر کنم خیلی قبلنا الان کمتر کسی هست که تو زندگیش کسی نبوده😂 گفتم پس معنی عشق رو خوب درک می کنید گفت آره فکر کنم گفتم عاشق همه تلاشش رو میکنه به عشقش برسه بعد دیدم گفت کدوم عشق گفتم فرقی نمیکنه مهم این هست که طرف تا آخر کنارش زندگی کنه گفت بله صد درصد دیدم گفت میشه بگید جریان چیه رک بگید گفتم این چیزی که میخوام بهتون بگم ممکنه ناراحت بشید یا بگید کدوم دختری میاد ابراز علاقه میکنه بعد گفت نه خواهش میکنم عشق همینه😂😂😂😂😂💔 اینجا فکر کنم فکر کرد منظورم این هست میخوام به خودش  ابراز علاقه کنم که گفت عشق همینه😂😂😂😅😅 داییش مجرده نزدیک میشه به ۴۰😅😂

چقدم حرف زدین😂😂😂

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
2706