2737
2734
عنوان

خیلیییی میترسممممم😭😭😭😔

217 بازدید | 10 پست

نامزدم تومور داره ولی هرچی بهش میگم دکتر میگه ن دیگه تموم شد ینی نمیخواد درمان بشه

خیلی میترسمممم 😭😭😭😭

توروخدا بگید چیکار کنم درمان کنه خوب بشه؟

ایشالله زودتر خوب شه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

وا یعنی چی منم داشتم خدارو شکر عمل کردم تموم شد رفت حالا برا برا من در حال رشدم بود

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این خیلی لجوعه نمیره واییی خیلی میترسم😭

نترس عزیزم اگه بدخیم نباشه مشکلی پیش نمیاد فقط باید راضیش کنید درمان بشه خانوادش اطلاع دارن؟

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2738
بدخیمه

بحق این شبا خدا سلامتش کنه