2733
2739
عنوان

کاش میشد

238 بازدید | 18 پست

شوهرم راضی بشه بریم بندر زندگی کنیم،،ماشین سنگین داره، الان وضعیت بار بندر عالی هست،، الان نزدیک دوساله داره شهری میکنه،، که اصلا دخل و خرجمون به هم نمیخوره،،، خواهرشوهرم بندر زندگی میکنه در عرض سه سال تونستن زمین بخرن،، خونه بخرن،،،، ماشینشون عوض کنن،،،(امیدوارم خدا براشون خوش بخاد) ولی ما اندر خم یک کوچه ایم،، راضی نمیشه،، میگه گرمای بندر رو نمیتونی تحمل کنی،، یا میگه چون اول خواهرشوهرم رفته دیگه نمیخام من برم که بگن خواهرش کشوندش رفت،،از اونورم میگه ممکنه خواهرم تو زندگیت دخالت کنه،،در حالی که خواهرش از شوهرم میترسه،، یعنی اگه اینجا 30الی 40ملیون گیرش میاد ممکنه بندر تا ماهی 120ملیون کار کنه،، کاش راضی بشه،، از اونورم همه میگن چون میری شهر غریب با 3تا بچه،، ممکنه خیلی اذیت بشی،، ولی برای اینده بچه هام خیلی میترسم،،  به خاطر همین بچه ها میخام برم،،، من فقط برای چند سال میخام برم که زندگیم جمع بشه،، 

انشالله ک راضی میشه

خیلی خوبه

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیشنهاد خوبیه 

کجایید خودتون؟

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
[QUOTE=248230911]پیشنهاد خوبیه  کجایید خودتون؟[/ شیراز

خوب بندر و شیراز از نظر گرما یه طورن چرا شوهرت اینقدر مقاومت میکنه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
خوب بندر و شیراز از نظر گرما یه طورن چرا شوهرت اینقدر مقاومت میکنه

من تا حالا بندر نرفتم،، خواهر شوهرم میگه ما هفته به هفته خرید میکنیم وسایل میذاریم تو خونه،، شبا هم میریم لب دریا،، ولی شوهرم همش دنبال بهانه هست،،، خیلی از زندگیمون عقب افتادم،، اطرافیان ما همه ماشین سنگین دارن،، همه هم وضعشون عالی،، فقط فقیرش ما هستیم

2740
من تا حالا بندر نرفتم،، خواهر شوهرم میگه ما هفته به هفته خرید میکنیم وسایل میذاریم تو خونه،، شبا هم ...

اره بندر جای خوبی برای گشت و گذاره دختر عموی خودمم بندره 

هر روز دریا 

جزیره های کنار بندر 

مکان های گردشگری

ممن شوهرم راحت میتونه بار بزنه،، دعا کن برام که بشه

ایشالله

عزیزم تو تاپیک مدیریت مخارج دردل کردید تنها راهتون اینه که نه حرص بخور نه اعصاب خودتو و شوهرتو خراب کن .روش رفتاری خودتو تغییر بده برو مهمونی ررو خونه مدرت یه هفته ای کلا خونه نمون .اونام اومدن املت درست کن یا نه بگو خب مامیاییم خونتون 

۲۱.۳.۰۱شروع
2706