2737
2739
عنوان

مادرشوهراتون براتون ارزش قائلن یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 64 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگ تو مجردیت باهات دشمن بوده باشه و خواستگاراتو پرونده باشه چی؟  مثلا راجبت پیش کسی که ازت خوش ...

اونوقت نمیریم 😄

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
2728

آره خانوم خوبیه

ولی خب ما نامزدیم اونم تهران زندگی نمی کنه واسه همین خیلی نمی بینتم که روش باز شه😂😂

👩‍❤️‍👨💍/جنس ذکور نه ریپ بزنه نه درخواست دوستی بده نه تو تاپیکام بیاد،وگرنه هرجور شده تعلیقش میکنم
فقط میتونم بگم خاک تو سرش در تمام زندگیش نه کادو به من داده نه چیزی به اسم پذیرایی شدن جلو من گذاشت ...

وای چه خندیدم دقیقا راست میگی ظالم سالمه باز خوبه مال تو ۸۶ سالشه منو بگو که هنوز ۵۰ سالش شده 

اگ تو مجردیت زیر آبتو پیش خواستگارات زده باشه چی  باعث سر نگرفتن وصلت بشه

آها خب از اول بگو شما باهاش مشکل داری والا نمی‌دونم ارتباطتت الان باهاش در چه حد هست اگه باهم صحبت می کنید و قطع رابطه نکردی برو 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
2740
من سیرابی دوست نداشتم. همیشه سیرابی می‌گذاشت. از جگر سفید بدم میاد. میریزه توش.  حالا تا الان ...

نباید بخوری 

من از غذاهایی که نمیخورم اطلاع دارن مثلا کله پاچه نمی‌خورم اما بچه هایش دوست دارن وقتی کله پاچه درست می‌کنه برا من ی غذا جدا درست می‌کنه 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

بنظرم رفتار خانواده شوهر ، زیاد بستگی به عملکرد عروس نداره 

بیشتر ناشی از فرهنگ خودشون هست 

یه عده گداصفت و بی فرهنگن،  هزار تا خوبی هم بکنی براشون اهمیتی نداره چون فرهنگشون اونه 

موقع ازدواج به فرهنگ خانواده به شدت توجه کنید ، منظورم چسان فسان نیست ، انسانیت و البته قومیت هست 

به شدت معتقدم اقوام مختلف ، فرهنگ های متفاوت دارند 

منم وقتی میرم ی بار نشده خودش چای دم کنه برامون 

صدای من میزنه میگه دم کن بخورید 

منم میگم ما تازه خوردیم نمی‌خوریم دم نمیکنم دیگر 

برج یک رفتیم خونشون بعد برای همه چای ریخت بعد برای من استکان نموند 

که چای بیاره 

زحمت نکشید بیاره یا بده یکی از نوه هایش از آشپزخونه بیاره 

خودش خورد بعد تو همون استکانی که خورد ریخت برای من 

وایی  مردم فقط 

منم رفتم ی استکان آوردم گفتم داخل این برام بریزین 

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
وای چه خندیدم دقیقا راست میگی ظالم سالمه باز خوبه مال تو ۸۶ سالشه منو بگو که هنوز ۵۰ سالش شده 

ای بابا همسن نوه شه!!!!

نه مال من فرق داره هیچیکی مثل اون نیست اون مامور دق دادن منه

به همسرت بگو چایی برات بیاره ، قبل رفتن بگو 

بدبخت شوهرم دیگه نمیدونه کدوم کارهای مادرشو درست کنه 

فکر کن چند شب پیش همه خونشون بودن ما هم رفتیم برای همه غذا کشید هر چی منتظر شدم برام بکشه نکشید کنارشم نشسته بودم 

بعد که تموم شد نگاه اینور کرد گفت وای گیر تو نیومد 

بعد بشقاب خودشو آورد گفت بیا باهم بخوریم نکرد از غذای خودش بریزه تو بشقاب بده گفت بیا تو ی بشقاب بخوریم منم نخوردم گفتم نمی‌خورم ممنونم 

تو بشقاب دخترم دوتا لقمه خوردم رفتم عقب نشستم

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
2706