2733
2739
عنوان

مادرشوهراتون براتون ارزش قائلن یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 64 پست
یه دختر همه چی تموم و با اصالت این جوری حرف نمیزنه هلال یکم به خودت مسلط باش

والا ئقتی 20 سال با همچین مار 7 سری طرف باشی اینطوری حرف میزنه...تو دوخط نمیشه 20 سال رو گفت

خدا حتی مرگشم نمیده که من حرص بخورم فقط

مادرشوهر من که اصلا احترام نگذاشته. 

(مادرم دعوتشون میکنه. زرشک پلو با مرغ و قیمه 

بار دیگه دعوتشون کرد مرغ شکم پر با  قرمه گذاشت.) (کلا مادرم دو جور  غذا میزاره برای فامیل شوهرم) 

#‍حالا مادرشوهر من اولین بار من رفتم خونشون سیرابی گذاشته بود!   یا آش رشته میزاره.. یا آش ترخینه! 

وضع مالیشون خوبه. خونه ویلایی دارند. حقوق دارند. زمین کشاورزی دارند. ولی همیشه مادرشوهر من اینطوریه. 

یک گوسفند قربونی کردند. یک سردست دادن اون پسرشون. یک تیکه بزرگ پدرشوهرم داد خواهرش. 

سیرابی اش را برای ما گذاشت بدم اومد. 

حالا شوهر من تنها بچه ای هست که وقتی خونشون میره دست پر میره. برنج و مرغ و میوه می‌خره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر خورشت لوبیا چیه دقیقا

دوتا داریم یکی خوراک لوبیا یکی خورش لوبیا سبز 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2728
نه دیگه از این کارا نمیکنه...مثلا به قصد چیزی که ما دوست نداریم درست کنه

من سیرابی دوست نداشتم. همیشه سیرابی می‌گذاشت. از جگر سفید بدم میاد. میریزه توش. 

حالا تا الان چیزی نگفتم. ساکت ساکت بودم. اصلا حرفی نزدم. 

فقط یک جوری کسی نفهمه توی دستشویی حالم بد میشه. انگار میخوام بالا بیارم. 

دوستان ببخشید من اشتباه نوشتم خوراک لوبیا سبز منظورم بود

حالا شما این ی موردو بیخیالش بشید اصل قضیرو بچسبید

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
2738
حالا مامان خودم از اینور بوم افتاده عروساشو میزاره رو سرش دخترشو یادش نمیاد کی سر زده همیشه هم بهش غ ...

خوشبحال عروسای مامانت

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐
مادرشوهر من که اصلا احترام نگذاشته.  (مادرم دعوتشون میکنه. زرشک پلو با مرغ و قیمه  بار د ...

نبایدوقتی سیرابی میپزه بخوری یاسیرابییوبیاری

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من سیرابی دوست نداشتم. همیشه سیرابی می‌گذاشت. از جگر سفید بدم میاد. میریزه توش.  حالا تا الان ...

نخور اصلا برا همینه برات درست میکنه. مادرشوهر من چندبار میدیدم میوه های له رو برام میزاره تو بشقاب سالمارو میزاره تو ظرف میوه منم نمیخوردم دو سه بار که تکرار شد دید نخوردم دیگه یاد گرفت که له جلوم نزاره

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
خانوم هایی که اینقدر دز مادرشوهر گله دارید  خداوکیلی خودتون هم عروس های خوبی بودید ؟ من مجرد ...

من که خیلی عروس خوبی بودم. همیشه با حقوق خودم برای مادرشوهرم کلی لباس خریدم. پارچه کت و دامنی مجلسی گرفتم. چادری گرفتم. تمام لباسهاشو من به مناسبت های مختلف گرفتم.  ولی مادرشوهرم زن خوبی نیست. 

دست پر میرم خونش. ولی هر چی میبریم قائم میکنه. اون پسرش میاد میده به اون. حتی  شیرینی هم می‌بریم. نمیاره جلو تعارف کنه. از بهترین درجه یک ترین شیرینی فروشی شهر هم همیشه میگیریم. همیشه میاد خونه من یک هفته یک هفته میمونه. 

ولی خونشون میریم بی احترامی میکنه. پسرش و عروسش پرش می‌کنند. الان دو ساله نرفتیم. شوهرم بهش برخورده. 

یک بار رفتیم بادمجان فریزر را درآورد گذاشت جلومون گفت این نهارتون با نان بخورید.  چون آدم های خاکی هستیم. سو استفاده میکنه. 

چوبشو هم خورده ها. بدجور. ولی حیا نمیکنه.

2706