2733
2734

با مامانم کلی دعوا کردیم میگه خاله ها هرچی میگن تو بگو چشم 

این میگه استغفرالله خاله ها خدان هرچی اونا میگن هر حرفی میزنن درست میگن هرکاری میگن باید من و تو انجام بدیم ...هیچ وقت پشتم نیست اگه خاله ها ردیف بشن ب من حرف بگین این پشت سرش شروع میکنه همراهی کردن بااونا دیگه داغونم کرده میدونید از چی میسوزم؟اینکه اونا از صدتا آدم پرقدرت پشت بچه هاشونو جلو جمع میگیرن بعد تو خونه دعواشون میکنن این زن احمق هم به حرف اونا بها میده و اونجا دعوا راه میندازه هم تو خونه ی ذره حامی نیست همین کارارو کرده بابا بیچاره م ازش دوری میکنه همش خورد کرد منو بابامو 

دارم دیوونه میشم از دستش 

اون دفعه باهمین خاله عوضیم ی دعوا سنگین کردم گفتم پاتو از زندگی من بکش بیرون انقد نظر نده برا من میگه من دوستتم خوبتو میخام یکی نیست بگه تو اگه دوستی چرا جلو جمع نصیحت میکنی کثافت تو اگه دوستی چرا وقتی بهت اعتماد میکنیم از اسرارمون سواستفاده میکنی و بعد تو سرمون میزنی واگذراش ب خدا

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 

بنظرتون چیکار کنم ؟براش کلیپ فامیل فوضول بفرستم و بخندم بگم نمیدونم چرا یاد تو افتادم ؟

من هرچی جواب میده اتیشش مثل دختر ۱۷_۱۸ساله تنده و کل میندازه یا بهتره بگم زبونش نیش داره نیشش....متنفرم ازش 

همیشه میاد خونه مادربزرگم ماهم اکثر وقتا میریم اونجا (نزدیکیم بهم )بنا ب دلایلی باهاش چشم تو چشم میشیم و سلام علیک دارم ...

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 

بهش بگم سرت تو کار خودت باشه مگه من به زندگی تو کار دارم که تو هردفعه واسه من نظر میدی؟

تو فقط ادعا داری اما یک بار خودت عمل نکردی و.....

خوبه بگم؟؟بخدا تو دلم مونده دارم روانی میشم راه درست چیه واقعا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باهاشون بحث نکن... 

جواب نده..

مهم نباشن برات..

میری جایی ک هستن... یه مشغولیت برا خودت جور کن.. یه کتابی پیشت باشه بخون... فیلم بزار بگو ببینیم... یه بافتنی ببر بباف... هر کاری ی ی ک باعث میشه کمتر باهاشون دم خور شی... جلوشون بهانه دست مادرت نده