2737
2739
[QUOTE=248221813]انشاالله عزیزم  سعی کن حواست رو جمع کنی و گول ظواهر رو نخوری  تجربه من به ...

اشکال نداره داشتن خواستگار مهم نیست انتخاب خوب مهمه 

من که خواستگار داشتم بد انتخاب کردم شکست خوردم 

ولی مجردی صد برابر بهتر از متاهلی پر دردسره 

یه ضرب‌المثل هست میگه اگه یه روز از خواب بیدار شدی دیدی حاییت درد نمیکنه بدون مردی.... 

میدونی یعنی اینکه تو این دنیا درد و غم همیشه هست 

هرکسی یه گرفتاری داره 

من که به خ دم میگم اشکال نداره با درد و رنجم میشه زنده موند و زندگی کرد 

شدم عزیزم. قرص میخورم.. برا دل مادرم اگه دوس داشتی دعا کن .. تنهاست .. 😔😔

شما ام برای من دعا کن شاید مشکلاتم حل بشه منم قرص میخوردم ول کردم بدتر شدم شما اشتباه منو نکن به حرف دکترت گوش بده

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر انتخاب رشته نمیتونم بخوابم،کنکورم رو خوب ندادم میترسم هیچی قبول نشم

برای من که تهش هیچی نبود الان بیکار شخم میزنم نی نی سایتو لااقل رشته آینده دار برو هر چی میری

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2728
عزیزم رشته هایی که واقعا علاقه داری انتخاب کن ، واسه ازدواجم خودت باید تصمیم بگیری 

خب امسال یه ذره کنکورم بد بود شاید اونی که دوست دارم نشه بابام هم دوس داره امسال برم دانشگاه حالا دلیلشو نمیدونم شاید دیگ نتونه خرجمو بده شایدم مجبور بشه شوهرم بده😂😂حالا من سعی میکنم یه رشته که هم خودم دوس دارم هم خوبه انتخاب کنم ببینم چی میشه اگرم نشد عیب نداره تلاش می‌کنم در کنارش  کار میکنم حداقل خرج خودم در بیاد تا سال دیگه که بتونم برم دانشگاه 😊ولی خب امشب خیلی حالم بد بود ولی عیب نداره اینم تموم میشه یه روزی

خب امسال یه ذره کنکورم بد بود شاید اونی که دوست دارم نشه بابام هم دوس داره امسال برم دانشگاه حالا دل ...

الان برات سخته بعدها میفهمی کنکور دانشگاه پیش پا افتاده ترین مشکله البته خدا کنه شما مشکلات بیشتر برات پیش نیاد

الان برات سخته بعدها میفهمی کنکور دانشگاه پیش پا افتاده ترین مشکله البته خدا کنه شما مشکلات بیشتر بر ...

نمیدونم تا فعلا که کنکور و شوهر کردن مشکلات دیگه هم هست که ترجیح میدم بهشون فکر نکنم😂😂😂به هر حال هر سنی مشکلات خودشو داره مشکل همیشه هست 

2738
برای من که تهش هیچی نبود الان بیکار شخم میزنم نی نی سایتو لااقل رشته آینده دار برو هر چی میری

به خاطر رتبم زیاد دستم برا انتخاب رشته باز نیست خداکنه  چیزی که قبول میشم آینده دار باشه 

امیدوارم توی شغل مورد علاقتون موفق بشید❤️