2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو فکر مادرم . ۴ ساله مسافرت نرفته. زن داداشم محلش نمیده برن مسافرت . با منم نمیاد. باید ببرمش ی ...

وقتی باهات نمیادفکرتو درگیر نکن و لذت ببر از مسافرت خودش نمیاد 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2728
چن سالته ؟ منم از ازدواج میترسم ولی ۳۲ سالمه دوس دارم ازدواج کنم واقعا ازدواج معلوم نمیکنه تهش😔😔

من 28 سالمه دو سال عقد بودم و همه کار براش کردم قدر ندونست و بزرگترین و سخت ترین شکست ناجوانمردانه زندگیم رو خوردم 

الانم خدارو شکر میکنم که تمومش کردم 

شماهم بسپر به خدا هرچه اون راضیه 

همه دارن به مشکلاتشون فکر می‌کنند خوابشون نبرده خب منم اگه بخوام بهشون فکر کنم من امشب تو اتاق بودم داشتم تو دفترچه کنکور بالا پایین میکردم ببینم چی اسمم میاد تو اتاق بغلی مامان و مهمونا که اومده بودن واسه سال داییم که فوت شده لباس تیره مامانمو عوض کنن و یه جورایی حکم یه خواستگاری هم داشت😂😂😂و من به این فکر میکنم چه رشته برم که شوهرم ندن😂😂😂😂😭😭😭😭

من 28 سالمه دو سال عقد بودم و همه کار براش کردم قدر ندونست و بزرگترین و سخت ترین شکست ناجوانمردانه ز ...

من دور برم ازدواجای دومشون ازشون صدایی نیس یکیشون حتی با ی مورد سرتر از خودش ازدواج کرد و بچه داره ان شاالله شما ام ی نفر لایقته بیاد

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2738
من دور برم ازدواجای دومشون ازشون صدایی نیس یکیشون حتی با ی مورد سرتر از خودش ازدواج کرد و بچه داره ا ...

انشاالله عزیزم 

سعی کن حواست رو جمع کنی و گول ظواهر رو نخوری 

تجربه من بهم فهموند حرف های آدم ها مهم نیست به عملشون نگاه کن 

اگر خواستی بله بگی نگاه کن ببین چه کار میکنه به حرفاش کمتر اهمیت بده 

اخه میترسم افسردگی بگیره

اینطوری خودتم افسرده میشی 😔حالا باهاش صحبت کن بازم

[QUOTE=248221813]انشاالله عزیزم  سعی کن حواست رو جمع کنی و گول ظواهر رو نخوری  تجربه من بهم فهموند حرف ها ...[/QUOTE

کو خواستگار خواهر که به عقد برسه الان شما زخم خورده ای شاید منو درک نکنی ولی مجردی حدی داره خسته شدم دیگه 

همه دارن به مشکلاتشون فکر می‌کنند خوابشون نبرده خب منم اگه بخوام بهشون فکر کنم من امشب تو اتاق بودم ...

عزیزم رشته هایی که واقعا علاقه داری انتخاب کن ،

واسه ازدواجم خودت باید تصمیم بگیری 

لطفا برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین .
2706