2737
2739

دخترم دوماهش تموم شده شیرم کمه خوب وزن نگرفته میخام بهش کمکی شیربدم نفخ ودلدردداره شکمش اوایل تولدسره چندروزکارمیکردنه سفت بودونه اسهال ولی الان چندوقته اسهال بلغمیه مدفوعش بااین اوصاف من کدوم شیرخشکوبهش بدم که هم وزنش خوب بشه وهم دلدردنشه اینم بگم شکمش اسهالی کارمیکنه ولی دفعاتش زیادنیست یک یادوباردرروزممنون میشم راهنماییم کنید

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

میگن آپتامیل نه وزن میاره وشکم روروان میکنه دخترم خودش شکمش روانه

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
میگن آپتامیل نه وزن میاره وشکم روروان میکنه دخترم خودش شکمش روانه

دختر منم وزن نمیگرفت با اپتامیل.بهش بیومیل میدم خوبه میسازه بهش شکم و هم روون نمیکنه

شدی آرامش کل این زندگی👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیومیل و دیگررهیچ

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
دختر منم وزن نمیگرفت با اپتامیل.بهش بیومیل میدم خوبه میسازه بهش شکم و هم روون نمیکنه

دلدردونفخ قبل شیرخشک داشت دخترتون بابیومیل بدترنشدوزنش چی خوب شده

دختر من ۴۲ روزشه نان میدم .چند کیلو هست نوزادتون

دوماهگی چهاروچهارصد

بیومیل و دیگررهیچ

واقعاازهمه لحاظ خوبه وزن میبره بالااذیت نمیکنه

2738
واقعاازهمه لحاظ خوبه وزن میبره بالااذیت نمیکنه

ببین عزیزم‌تو ایرانی ها تنها شیری هست که کمترین دستکاری توش شده و سالمه

اینو از یه وارد کننده شیرخشک پرسیوما خودم کلی تحقیق کردم خارجیشم دادم ب بچم ولی توایرانیا بیومیل

اگربچت خوب و سرتایم شیربخوره وزندهیش فوق العادست

ولی اگه بی اشتهایی بکنه وزنشو مثل جت بالانمیبره

ولی اگه شکرخدا اشتهاش خوبه خاطرت جمع

دوم اینکه اگه بچت رفلاکسی بود بیومیل آی آر بخر و دیگه تا پایان دوران شیردهیش قطعش نکن

زندگیم تشکیل شده از عشقمو پسرم😍😚 وقتی جوابتو نمیدم یعنی باحرفتو خودت حال نکردم😚👌  وقتی ریپلای زدنت ادامه دارمیشه ومن جوابتو نمیدم یعنی حوصله آدمای مثل تورو ندارم وگرنه لعنت به کسی که از تو کم بیاره🤣...وقتی میگم منو ریپ‌نزن یعنی نزن.وقتی باهات محترمانه صحبت میکنم متوجه باش و بفهم که بااااااااید محترمانه جواب بدی وگرنه منم میشم همرنگ خودت. واسه یه کلمه جابه جا ساعتها ریپ میزنه که بگه آره من فهمیده ام.باشه عزیزم تو اصلا آبجی حسین فهمیده بیخیال ما شو.    من همیشه سعی ام بر اینِ دل نشکنم پس توی هر حرفم‌منظوری ندارم و از درِ محبت وارد میشم چون بهترین درِ دنیاست
یعنی بیومیل از نان هم بهتره؟

نان که دیگه نان قدیم نیس

کلی دستکاری شده

ولی من خوبی و بدیش رو رد نمیکنم عزیزم

ولی بالاترگفتم بیومیل کمترین دستکاری توش اعمال شده

والبته اگه همزمان یه شیشه شیر از بیومیل و یه شیشه شیر از نان درست کنین میبینین بیومیل چربولی تره از نان

ببین عزیزم‌تو ایرانی ها تنها شیری هست که کمترین دستکاری توش شده و سالمه اینو از یه وارد کننده شیرخش ...

درموردآپتامیل چی چطورهمه میگندهردکتری میگه آپتامیل خوبه نزدیکترینه به شیرمادر

نان که دیگه نان قدیم نیس کلی دستکاری شده ولی من خوبی و بدیش رو رد نمیکنم عزیزم ولی بالاترگفتم بیو ...

میشه بگین فرق بین بیومیل وبیومیل پلاس چیه کدوم بهتره

درموردآپتامیل چی چطورهمه میگندهردکتری میگه آپتامیل خوبه نزدیکترینه به شیرمادر

عزیزم آپتامیل شیر سبکی هست و معمولا همه بچه ها باهاش اوکی هستن و دیده نشده بچه ای باهاش،واکنش نشون بده 

ولی بچه من رفلاکسی بود و کاملا واکنش نشون میداد

ولی شیرش تقریلا کم چربه آپتامیل ولی از بقیه لحاظ نظری روش ندارم 

و هرکس هم ک آپتامیلو میپسنده محترمه

نان که دیگه نان قدیم نیس کلی دستکاری شده ولی من خوبی و بدیش رو رد نمیکنم عزیزم ولی بالاترگفتم بیو ...

ویه سوال دیگه ببخشیدکه سوال پیچیتون کردم ارکجابفهمم دخترم رفلاکس داره دخترمن ازتولداوایلش استفراغ نمیکردیعنی معدش بالامی آورداین قورت وشکمش سره چندروزکارمیکردواسهال نبودزیادسفت هم نبودولی خیلی نفخ داشت خیلی که فقط نفخ بیرون میدادوبوی بدی داشت والان چندوقتی میشه یکم شیراستفراغ میکنه ولی زیادوبه انداره ی پری دهان نیست ازگوشه ی لبش میاداون نفخ های بدبوبرطرف شده ولی شکمش نفخ داره بعضی موقع هاموقع شیرخوردن پاهاش جمع میکنه ویکم گریه میکنه ومدفوع هرروزمیکنه ومدفوعش هم آبکی همراه باخلط هستش ایناعلایم رفلاکس میتونه باشه

2706