2737
2734
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46961 بازدید | 428 پست
اره همه دنبال عروس قد بلندن😂

یچیز لرا بده اینک مثلا کوتا باشخ میگن کوتوله یا همش مسخزش میکنن😐

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوره خودش یعنی چی؟ 

بهش فک نکن ب مغزت فشار میاد😂

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2731
😂😂😂😂وایییی فقط آخرش .

من خیلی رُکَم اصلا عیب و ایراد رو خودم زودتر میگم ...

ما ها فقط واسه همون لباس محلیمون خوبیم 

کت شلوار بپوشیم یه چیز فجیع میشیم

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
نسبت به اون کاندیدا های بغلش که خوشگل تره 😐

وایییی 😂😂😂😂

بین بد و بد تره 😂😂😂

بارزترین تفاوت انسان با حیوان قدرت تفکر است و چه بسیارند کسانی که هنوز حیوان هم نشده اند چه برسد به انسان 🌼
2738
وایییی 😂😂😂😂 بین بد و بد تره 😂😂😂

میگم چرا اصرار دارین بگین همه زشتن خدایی من هانده رو گفتم گفتی عملیه مهلقا گفتی عملیه ایشواریا دیگ خدایی:! 

نه قبول کن حق با اونه نوشتی دوره ۵٠

😑😂حالا من میخام قایمش کنم

فکرنکردم پرسیدم تو‌که میدونی بهم بگو دوره خودش یعنی چی؟ دوره خودش ۵۰عه یعنی چی؟

باهوش جان میحواستم بنویسم تو دوره خودش اون زمان معروف بود

یعنی واقعا شما اسم سری دیوی هم نشیدین؟ 

2706