2733
2734
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46964 بازدید | 428 پست
خب مبارکه  حبیب که تو سریال هیچی نشد حداقل اینجا سروسامون گرفت 😁😄

همش ياد اخر سريال ميفتم كه مغازه باز كرده بود

بعد هر مشترى كه ميومد هرجنسى كه ميخواست رنگ قهوه ايش رو بهش پيشنهاد ميكرد

عزيزممم 🤣🤣🤣🤣🤣🤎🤎🤎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خوب بجاش اونا میتونن با ارایش هی تغییر بدن تو چهرشون من گاهی دلم میخواد آرایش غلیظ کنم ولی میبین ...

اما حس میکنم شما خودتون چشای متوسطی دارین و طرف خودتون میگیرین خب عزیزرم اگر واقعا اینطور نیاز ب این کارا نیس

چون همه اینو میدونن چش درشت با ی مداد هم عالی میشه 

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
خوشم نیومد ریاضی چ غلطا میکنه

منم میبینی اصلا قشنگ نیسن

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2728
اصرار داريااا :)))

خب اره چون تو دنیای این واقهی خودمون همه میگن درشت اینجا میگن ریز😐😂😂

2740
رنگ چشااات دوستتت🤤

💋😍

حالا الان منو دعوا نکنن بنظرم چشا خودتم یکم نما چشا افسانه رو داره

😂😍قربونت ار درشتن ی مداد بکشم خمار تر میشه

اما حس میکنم شما خودتون چشای متوسطی دارین و طرف خودتون میگیرین خب عزیزرم اگر واقعا اینطور نیاز ب این ...

😂😂😂😂😂وای خداااا اخه چی بهم میرسه که طرف چشم بزرگ بگیرم یا درشت.

من از اولم گفتم همه ی چشم ها خوشگلن مگر اینکه پیری باعث زشتی چشم بشه

2706