2733
2734
عنوان

حس میکنم خانما خیلی ب طناز طباطبایی حسادت میکنن😅😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46961 بازدید | 428 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لبت قیطونیه ؟ 

خجالت بکشین واقعا چ حرفیه 

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
دنیا واقعا خوشکله..

حالا از نظر من اصلا قشنگ نیست ایشون 😂اره واقعا سلیقه ای 

پندی‌برای‌یک‌عمر‌؛ ..نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند.   (:  .....   شبِ همه ی ما یکی بود تاریکی هایمان فرق داشت....،                       ...                        بیمار#
2731
لبت قیطونیه ؟ 

نخیر لبای من قلوه ایه حتما تو هم لب شتری هستی🤣 

اما لب قیطونی خوشگل هم داریم لب شتریه میمون هم داریم 

زیبایی به چهار تا استانداردی که تو خیابون میبینی محدود نمیشه

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹

ماهم خانمیم ولی دوسش داریم لذت میبریم از چهرش.. مثلا مگه مردا ب رونالدو و مسی حسادت میکنن؟ با اینکه زندگی ای ک رونالدو و مسی برا زن و بچه هاشون فراهم کردن آرزوی همه خانمااست 

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!
2738

حالا از نظر شما زیباست از تظر یسری نه این اصلا عجیب نیی

ادم بخواد،حسادتم کنه به زیبایی انجلینا جولی حسادت میکنه  نه طناز

البته من که کیف میکنم از زیبایی انجلینا و دخترش    ولی،بحث حسادت یچیز  دیگست ...دقیقا یسری از همون چشم ابزوی طنازم  هست که خوششون نمیاد😆

واقعا؟ 

کلا با اون ارایشو اینا اصلاقیافه دلنشینی نداره چشاش خیلی زشته

نخیر لبای من قلوه ایه حتما تو هم لب شتری هستی🤣  اما لب قیطونی خوشگل هم داریم لب شتریه میمون ه ...

هرچی هست به درک 

قیطونی یعنی باریک 

شتری فحشه .

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
واقعا؟ 

عزیزم مهم الانه ما خودمون ک سلبریتی نیستیمم شکل ده سال پیشمون نیستیم اصلا بحث اینکه چکارایی کرده روی چهره ش نیس فقط ایشون گفتن خوشم میاد از دنیا منم گفتم واقعا زیباست..حسودی نکن گل من😉😉😉😉

علی و عسل زیبای من❤
2706